Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Költözés? Miért viselkedik...

Költözés? Miért viselkedik így a kamasz?

Figyelt kérdés

Külterületen lakunk.Kb 4km a várostól. Egy új építésű ingtlanban. Most a lányom aki 15 elkezdett azon háborog i hogy neki mennyire szar itt, meg hogy ő a belvárosba akár lakni, meg minden osztqlytarsat ott lakik. És ez a ház egy nagy szar.Meg el akar költözni hogy adjuk el. Hiába mondom m dogji, hisz nem azért küzdöttünk ilyen sokat a férjemmel hogy ezeket megvalositsuk, hogy legyen egy korszerű házunk gazdaságnak. Van kocsinak tudjuk hozni vinni, de a bekötő út végén van a buszmegálló. Mehetne azzal is mert valahogy most olyan mintha szégyelne minket.Nem vagyunk lepukkantak. Fiatalok vagyunk, jól öltözöttek.Most nem tudom egy tündéri lányból hogy lett pár hónap leforgasa alatt egy seggfej. Nem tudom mit tehetnénk...

Esetleg ha valaki olyan olvassa aki kamasz írjon ő is légyszíves.



2021. júl. 1. 07:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
84%
Én budapesten belül 4 km-re lakok egy kisebb csomóponttól, ahol van metró, a belváros kb. 40-50 perc, mégis mindig meg tudtam tenni ezt az utat rinyálás nélkül, nem mindenkinek jó a belvárosban lakni, a kertváros nyugodt, csöndes, a környékünkön mindent fiatal bejárt a városba és ez senkinek nem okozott gondot, mivel nálatok is van busz nem értem a lányodat.
2021. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Busszal max 15 perc kocsival 8perc mire bent vagyunk. Én sem értem. De akkor rá hagyom. Majd lecsitul.
2021. júl. 1. 13:58
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Írni téged sem tanítottak meg, szóval én emiatt szégyenkeznék a lányod helyében, nem a hely miatt, ahol lakom...
2021. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
50%

15 éves, önállósodik. ez azt is jelenti, hogy nem kell cipelni. nem tudom mennyit cipeltek téged a szüleid, engem semennyire, már 8-9 évesen teljesen önállóan jártam iskolába, Budapesten. 10 évesen egyedül mászkáltam be a belvárosba, könyvesboltba, úszás edzésre. ok, lehet, hogy ez a óegy kicsit túlzás, de szerintem az is, amikor a szülő "köti be a gyerek cipőjét" még 14-15 évesen is.

gondolom elköltözni is azért akar, mert ott laknak a barátai, és macerás bemászkálnia a városba.

hogy lett seggfej? a hormonok. sokszor az ember nem akar seggfej lenni, de valahogy úgy sül el, és annyira nehéz bocsánatot kérni. plusz ilynekor jössz rá, hogy imádott szüleid igazából seggfejek :) korlátoznak, igazságtalanok, önzőek, stb. szóval ez kölcsönös.

2021. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
55%
"Mindent megkapott" na ez az egyik lagnagyobb hiba. amikor megkapja, és nem tudja, az nektek mennyi vesződségbe, fáradtságba került. jár neki az apataxi, a ruha, a cuccok. mert eddig körbeugráltatok. még jó hogy most azt hiszi, ő dönti el, hol laktok. amúgy meg vegyetek neki lakást a belvárosban.
2021. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
#19 ilyen az emberi természet. aki panelban lakik kertre vágyik, aki kertesben az meg panelba mert akkor nem kell kertészkedni. (jó, persze nem mindenki)
2021. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy évvel vagyok idősebb a lányodnál, mi is eléggé kint lakunk, fél óra a város kocsival. Kamaszodik, ezen nem nagyon lehet változtatni. Amikor 14 voltam, és kezdődtek ezek az eljárkálások, akkor én is rendre hőzöngtem, hogy mindenki a városban lakik, ha megbeszélik, hogy találkoznak, busszal nem érnék oda időben. Amikor felajánlották, hogy bevisznek kocsival, akkor az volt a bajom, hogy senkit nem hordoz már az anyja, nem engedtem, hogy az iskola közelében megöleljenek, puszit adjanak stb. Aztán egy idő után már nem foglalkoztam ilyen apró cseprő dolgokkal, meg rájöttem, hogy tök alaptalan volt a félelmem, mert senki nem nézett rám furán, mert a szüleim hoztak be. Sőt, most már jobban is szeretem, ha kocsival mehetek, mert busszal egy óra beérni. Majd ő is kinövi.

Meg írtad, hogy rossz társaságba keveredett. Nyilván most olyan akar lenni, mint a többi gyerek, akikkel a gimiben barátkozik, és ilyenkor még az a tény is ciki, hogy szülei vannak. Csak az a baj, hogy ebből lesz majd az, hogy valaki elkezd cigizni, és mindenki leutánozza, mert az a ,,menő". De ne legyen igazam.

Érik egy kicsit, és be fogja látni, hogy nektek van igazatok. Kitartást!

2021. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!