Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányod?

Elengednéd a 15 éves lányod?

Figyelt kérdés
Az unokatesójával el akarnak menni egy fesztiválra, de mivel ő még kiskorú, őt egyedül nem engednék be, ezért az unokatesójával megy ő már 23 éves, és még pár haverja is ott lesz, szóval többen lesznek és tudnànak rá vigyázni.

2021. júl. 10. 17:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%
engedd el nem lesz baj. a kamu gyaorisra meg ne hallgass fngjuk nincs a fesztivlokról csak hallottak ezt azt.
2021. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%

21es ja a nemi betegség vagy terhesség valóban nem baj :-D Voltam már pár fesztiválon, én se vagyok az az alapból könnyűvérű fajta, de egyszer előfordult egy ilyenen hogy elragadott a hév.


Úgyhogy arra ne vegyél mérget kérdező, hogy a te gyereked alapból nem olyan...

2021. júl. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
27%

ha nem engeded el, úgyis megharagudna rád.

de azzal számolj hogy a pár haver, tuti meg akarja majd fektetni :DD

2021. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
59%
23as nem csak meg akarja meg is fogja...hiába állítja a kérdező hogy a kislány nem olyan. Egy fesztiválon hajlamosak erre az emberek.
2021. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
34%
de nem ösztönlények vagyunk. hiába gondoljék ezt sokan.
2021. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!