Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szöktetek már el...

Kamaszok! Szöktetek már el éjszaka bulizni? Vagy valahová? És ha igen, akkor hogy?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a kamaszok véleményére vagyok kíváncsi, hogy szoktak-e vagy szöktek-e már el éjszaka bulizni, vagy máshová (: És ha igen akkor hogy?! Ablakon kimászás, vagy csak megvártátok amég elalszanak szüleitek?:) Ja és arra is kíváncsi vagyok, hogy nem e buktatok le :)

A válaszokat előrre is köszönöm!


2010. aug. 28. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
14 L vagyok és többször is: korai lefekvés, aztán ki az ablakon (családi ház), hajnalban be. Volt párszor amikor lebuktam, akkor másnap nagyon elvertek lovaglóspálcával. De nem érdekel, máskor is meg fogom csinálni, akkor is ha megvernek.
2010. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

barátnőm.. :D

ablakon ki xD

2010. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik sokan szeretik ezt az ablakos dolgot :P ..
2010. aug. 29. 20:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem mászott ki ablakon, és ment el egy exploited koncetre egy jó 10 évvel ezelőtt :D
2010. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Családi házban lakunk és már párszor csináltam hogy amikor elaludtak a szüleim kimásztam az ablakon át a kerítésen és a környék beli haverokkal elmentünk sörözni...De sajnos utolsó alkalommal lebuktam ugyanis sár volt+fent akadtam a kerítésen és kiszakadt a pólóm. Másnap reggel egyből levágták mi a helyzet a sáros cipőből és a szakadt pólóból
2010. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!