Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 16-17 éves lányotok összejönne egy 21-22 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvelik egymást, jól elvannak együtt. A fiú a lány elmondása alapján nagyon kedves, rendes. Már beszéltek erről és a srác tudja, hogy a lánynál még hosszú ideig szóba sem jöhet a szex vallási okokból, a srác is vallásos (erről most nem kérek véleményt, köszi, hogy magadban tartod), szóval biztos, hogy nem csak arra megy.

Ti mit szólnátok a lány (illetve esetleg a fiú) szülei helyében? Nagyon sok ez a korkülönbség, vagy még éppen beleférhet?



2021. aug. 3. 09:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg nem sok a korkülönbség, de egy 16 éves lány még tényleg gyerek. Tudom, hogy nem kérted, de bocs, nem tudom magamban tartani. Nem hinném, hogy csak egymás kezét fogják. Egy 21 éves fiú nem fog éveket várni egy lányra.
2021. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#21 a fiú is vallásos, és házasság előtt nem akar szexelni, szóval de, ebben az esetben várna.
2021. nov. 4. 06:28
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Én 16 évesen az akkor 25 éves azóta már férjemmel jöttem össze. Na az egy picit határeset volt kor tekintetében.
2021. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces ez a vallási mizéria. Tuti valami szekta vagytok. De a korkülönbséggel nincs baj. Szerintem okés a srác
2022. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk szekta xD a fiú református, én katolikus vagyok, és még most se feküdtünk le, pedig együtt vagyunk már egy ideje.

A Válasz 2.felét pedig köszönöm, és a többieknek is:)

2022. ápr. 6. 07:08
 26/26 anonim ***** válasza:

Azt hittem anyuka írta ki a kérdést :D de ezekszerint nem.

Nembaj, ha még nem feküdtetek le, csak a fiú bírja ki, mert a fiúknak nehezebb a várakozás. De lehet a te fiúd más. Az én emberem például tök aranyos, mindent megadna, de a netes csajokat nehezen engedi el 😄 szóval lehet a te csávód is huncutkodik valami oldalon, de ne ítéld el ha kiderül, hogy igen. A fiúk néha ilyenek.

2022. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!