Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy 17 éves összejönne egy 13 évessel, az pedofíliának számít?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert ő akarna velem összejönni. Viszont félek attól,hogy ez pedofíliának számítana,ha annak,akkor inkább hanyagolom őt.
2019. ápr. 17. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem pedofilia, de hanyagold inkabb, ugyanis teljesen mast "varnatok" egy kapcsolattol. Nagyon nem mozogtok egy szinten. 13 evesen a lanyok tundermeset szeretnenek, fogni egymas kezet, olelgetni a masikat, csokolozni, te meg valszinuleg mar tobbre vagysz ennel. Nem jo otlet osszejonni egy ilyen kislannyal. 15korultol keresgelj szerintem:)
2019. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Az.
2019. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qkker1 ***** válasza:
84%

Az éppen aktuális BTK szerint:

- 12-14 év közöttit 18 év alatti dughat;

- 14 év felettit bárki dughat, természetesen közös megegyezéssel.

2019. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy a 3-as írja, ti pont jók vagytok. Mire elmúlsz 18, ő 14 lesz. Egy 13 éves már lehet elég nőies. Nem pedofília.
2019. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Pedofíliának az számít, ha valakinek a fantáziáját kizárólag a serdületlen gyerekek izgatják fel.
2019. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Hivatalosan nem pedofília, de én még várnék vele. Egy 17 és 13 éves két külön világ, a 13 éves még sokat fog változni.


Az 5. válaszoló pedig undorító, csak megjegyezném.

2019. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Ne bonyolítsátok ezzel egymás életét!

Várjatok a randizással pár évet, aztán hajrá!

F.

2019. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem pedofília, de tapasztalatból mondom, hogy jobban jársz ha hanyagolod. Én 17 éves voltam, mikor összejöttem egy 14 éves lánnyal. Irreális elvárásai voltak, nem volt képes megérteni, hogy nekem 17 évesen van sok más dolgom is, pl. iskola, barátok, család, magánélet stb. Folyamatosan azt akarta hogy csak és kizárólag vele legyek és rá figyeljek.

Nem is voltunk sokáig együtt, pont emiatt.

Szóval szerintem mindenképp hanyagold, saját korosztályodban keress inkább.

2019. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!