Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elsősorban más anyukák vélemén...

Elsősorban más anyukák véleménye érdekelne. Fiúként nagyon ciki lenne, ha ezzel hozakodnék elő anyukámnál?

Figyelt kérdés

Egy panellakásban ketten élünk anyukámmal, nyáron kánikulában gyakorlatilag egész nap baromi meleg van. Előfordul, hogy ő olyankor bikiniben, vagy mindössze melltartóban meg tangában van, én pedig csak egy rövidnadrágban.

Nemrég, amikor anyumon épp tanga volt, arra gondoltam, mi lenne, ha ilyenkor én is csak egy tangát vennék fel otthon, persze nem női, hanem férfitangát. Néha még a rövidnadrágot is soknak érzem, a tanga viszont jóval kisebb, sokkal jobb volna csak ilyen minimális ruhában lenni otthon.


Anyukám mondjuk nem tudom mit szólna hozzá, rá merjek erre kérdezni szerintetek, vagy hagyjam inkább? Ti mit reagálnátok, megengednétek ezt a kamasz fiatoknak?



2021. aug. 4. 11:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igazából legszívesebben meztelenül lennék otthon, de azt már túlzásnak érzem, tangában viszont éppen hogy csak van rajtam valami, ugyanakkor nem teljesen ruha nélkül vagyok, sokkal szabadabb érzés lenne.
2021. aug. 5. 16:53
 12/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a fecskénél is szabadabb, és talán jobb érzés.
2021. aug. 5. 16:55
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ha anyukád nincs otthon lehetsz meztelenül szerintem, de ha otthon van húzz inkább valamit
2021. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Legyél meztelen
2021. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább szoknyát húzzál a meztelen alsódra. A tanga kényelmetlen, szorosan bevág és pont hogy emiatt sokkal melegebb érzés.
2021. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem az a baj hogy te le akarsz vetközni, hanem hogy anyád a tizenéves(?) fia előtt így mászkál.
2021. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Sima, nem tangás bikiniben szokott lenni, tanga-melltartóban is csak akkor főleg, ha külön szobákban vagyunk, nem úgy kell elképzelni, hogy huzamos ideig látom meztelen fenékkel. De ahogy írtam, nem akarok teljesen meztelenül lenni otthon, akkor sem, ha csak egyedül vagyok.
2021. aug. 7. 16:30
 18/22 anonim ***** válasza:
Az nem tanga,hanem fecske,nem? Vagy van férfi tanga?!
2021. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%
A tanga nem kényelmes, van tapasztalatom 10 évig azt hordtam, mert szexi, most már utálom, egy férfinak pláne nagyon kényelmetlen lehet.
2021. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kényelmetlen a férfi tanga
2021. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!