Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányos anyukák, akinek már...

Lányos anyukák, akinek már menstruál a lánya: Ti hogy veszitek a tampont, betétet? Ha közös, figyelitek, mennyit használ a lányotok?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy közösen használjátok együtt ugyanazt a csomagot, külön veszitek meg neki ami neki kell, vagy magának veszi és adtok rá neki pénzt?

Ha esetleg közös és sok fogy, vagy külön veszed neki és gyakran kell, szóvá szoktátok tenni, hogy esetleg ne pazaroljon? Kinél hogy van ez rendezve?



2021. aug. 27. 19:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%

Tiniként én anno szégyelltem ilyesmit venni, nem tudom most hogyan állnak ehhez, de szerintem vedd meg neki, mikor a sajátodat is.


És ne mondj neki olyat, hogy ne pazaroljon, nem tudhatod mennyire bő a vérzése.

2021. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Friss "nagylány" anyukájaként írom most.

Én bevásároltam több félét, kb a rossman készletét :D és ami neki jó azt használja. Tampont nem szeretett volna.

2021. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Az én lányom egy fél év után már kelyhet használt de addig amikor láttam hogy fogyóban van a betét akkor vettem. De tartalékban mindig volt otthon 1 nagy csomag ha esetleg elfogyna
2021. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Mert szerinted ha rá szólsz hogy ne pazaroljon, kevesebb lesz a menstruációja?
2021. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%

14

Értelmezés! A ne pazarolj alatt nem azt értette hogy ne cserélje amikor kell

2021. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%
Ha majd ott tartunk, kap 7 db menstruációs bugyit és pár évre meg van oldva a betét kérdés. 😊 Tampont vagy intimkelyhet majd választ magának, ha akar.
2021. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiókunk abban neki van nagyobb méret, nekem kisebb, ha fogy vagy akció van feltöltöm.
2021. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
Szuper dolog lehet a lányodnak lenni. Ha csak arra gondolok vissza, hogy nekem sokszor milyen kellemetlenségekkel járt a kamaszkori menstruáció, az hiányzott volna még, hogy anyám akitől a segítséget várnám (pl. felvilágosítás a betét és tampon használatról, betét biztosítása, ha kérdésem van a vérzésről, hogy mi a normlális sok vagy kevés, hány nap általában, vagy hogy szerinte az enyém normális e) filléreskedjen az e.ü. dolgokon, meg ramszól, hogy ne pazaroljak. Volt, hogy úgy éreztem, cserélni kell aztán kiderült, hogy mégse kellett volna még annyira, de nyilván újat kellett elhasználni. Hiányzott volna még, hogy anyám is stresszeljen vele, hogy "de nem ám csak úgy elhasználni a tampont mert számolom". 🤷‍♀️🤦‍♀️
2021. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
99%
Páromnak és lányomnak is én veszem a betétet és a tampont 🤷‍♂️ 48F
2021. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
6%

19

Miért?

2021. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!