Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szoktassam vissza...

Hogyan szoktassam vissza normális bioritmusra?

Figyelt kérdés
Most lesz kislányom hetedik osztályos. Egy nyár alatt átállt a szokásos éjféli fekvés helyett a hajnali négyes fekvésre. Ami miatt Délután 1 órakor szokott felkelni. Holnap kezdődik a suli, jó lenne időben lefektetni, de ő hajnali 3-ig pörög, mint a duracel nyuszi. Mivel lehetne visszaállítani iskolás időre a nyáriból?

2021. aug. 31. 21:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok nevelni mert ha most így viselkedik akkor mi lesz később?Meg mi az hogy ő a főnök,ver titeket?Időben kerüljön ágyban és a viselkedes miatt korlátozni kell a szamítógépezest.Ha én így viselkedtem volna akkor annyi pofont kaptam volna amíg normálisan nem viselkedek.Ne engedjétek hogy verjen titeket olyankor adhatnal te neki egy taslit.
2021. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%
Kamu, nem kamu nem tudom de surgoseg pszichologusra van szuksege!!!!
2021. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
98%
Nahát, hogy megnőtt a kis Laura!😂Kicsit túltoltad a kamut. Magántanár vagyok. Ember nem rendel oda tanárt reggel 8-ra. Biztos pont az a szülő fog, aki tudja, hogy a gyerek délután 1-ig alszik🙄
2021. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, hogy őszinte legyek, lehet hogy sehogy. Én is hiába tudtam, hogy másnap fáradt leszek, 3-4 órákat aludtam, de volt, hogy alvás nélkül mentem be.
2021. szept. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le az internet elofizetest. Ilyen helyzetben szerintem mar drasztikus beavatkozasra van szukseg. Aztan ki lehet erdemelni, ha vissza szeretne kapni.
2021. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Martin.... annyi tanacsot adtunk mar. Sose fogadod meg.
2021. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Martin? Valami régi motoros?
2021. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Martin a nagytesója Laurának aki egy kis szociopata.

Volt már, hogy az anyjuk írt ki kérdést, volt hogy a srác. Videók is voltak yt-on Martin videók talán, sajnos nem kamu, hacsak nem megrendezett.

2021. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Laura menj aludni!
2021. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Regi motoros igen, elkepeszto csaladi hatterel, amit senki se hitt el neki, ezert posztolta ytra :D jelenleg ujvarosban tengetik mindennapjaikat.
2021. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!