Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg anyámat?...

Hogyan győzzem meg anyámat? (Lent)

Figyelt kérdés

Ma felvettem a kérdést otthon, hogy mi lenne ha rakatnék 1-2 rózsaszín tincset a hajamba.Erre anyám mondta h nem mert úgy néznék ki mint egy bohóc.

Meg azzal érvelt, hogy úgy is most megyek új suliba és, hogy az nem lenne túl jó..


Ti mit mondanátok anyutoknak, hogy megengedje?

(Amúgy megengedné csak ugye az új suli-.-")


2010. aug. 31. 00:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad? Mert szőkén kívűl minden hajban sz.rul áll, és akkor tényleg úgy néznél ki, mint egy bohóc :)
2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Fekete a hajam és csak pár tincset szeretnék befestettni.
2010. aug. 31. 12:46
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
hát figyej kinek milyen az anyja,nekem olyan hogy nem akar megengedni semmit, se tetkót se piercinget. de múltkor elbeszélgettem vele erről hogy attól hogy nekem lesz a köldökömbe egy bogyó én attól ugyan ilyen leszek,nem leszek rib@nc se meg hülyébb se.. csak nekem tetszik, s akkor azt mondták hogy ha nyáron elmegyek dolgozni abból csináltathatok mert ők ilyn szennyre nem adnak ki. szóval mond meg neki hogy te ettől még nem leszel bohóc, ez a 21dik század..vannak stílusok divatok.. és ha tetszik miért ne !
2010. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
de a hajad festett fekete? vagy természetes?
2010. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Alapból fekete a hajam
2010. aug. 31. 17:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fekete hajba semmiféleképpen ne festess rózsaszínt...az nagyon ronda lesz.Akkor feketébe inkább lilát.A rózsaszín tényleg csak a szőkében néz ki jól.Nekem csak egy lila tincs van a hajamban de nekem szőkés :) azt sajna nem tudom anyud hogy győzd meg nekem anyum könnyen megengedte xD Jah és az szerintem mind1 h rózsaszin hajjal mennél uj suliba vagy sem ha utána festeted be akkor furább lesz mert akkora már megszokják h nem oylan de ha alapból oylannal mész akkor már azt szokják meg xD De rózsaszint ne festes bele!Vagy festess nekem mind1 h mit csinálsz csak elmondtam h feketébe nem jó.De a te hajad azt csinálsz vele amit akarsz.bocsi h kicsit hosszu lett csak egyszerre minden eszembe jutott XD
2010. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!