Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyermekem szerelmes a tanárába?

A gyermekem szerelmes a tanárába?

Figyelt kérdés

a gyermekem 16 éves, most másodikos egy jónevű gimnáziumban.

Arra utaló jeleket ad, hogy mennyire vonzó számára a földrajz tanára.

Valamelyik nap betegesen bőgve jött haza, és azt mondta, hogy a tanárurnak nem tetszett, hogy Norvégia partvonalait az ő felsőtestéhez hasonlította. Mit tegyek? Nem szeretném, hogy híre menjen annak, hogy a lányom egy középkorú férfi alkati vonásait hasonlítgatja különböző domborzati formákhoz. Akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata, az kérem, hogy válaszoljon!



2021. szept. 17. 23:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
33%
Dugtam a töri tanárommal.
2021. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kérlek ne kezdd te is!
2021. szept. 17. 23:21
 3/18 anonim válasza:
84%

Szerintem nincs ebben semmi.

Ez totál természetes

Anno én is néztem a milfeket.

2021. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Én is fülig szerelmes voltam anno az irodalom tanáromba, biztosan tudta a pironkodásomból, ennyiben ki is merült a történet. Nincsen ezzel semmi probléma.
2021. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Vajon az osztály előtt kezdte el az összehasonlítgatást?

Beszélj a fejével, mert ez így nagyon nem lesz jó!

Anno nálunk a suliban, az egyik csaj nagyon odáig volt a tesi tanáráért, pontosan nem emlékszem, hogyan hívta fel magára a figyelmet. De a szegény tanár inkább elmenekült a suliból.

2021. szept. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok! Rossz kategóriába tetted fel a kérdésed!
2021. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Barátnőm 16 évesen lett szerelmes az angol tanárába. 26 évesen hozzá is ment feleségül 😅

Én 17 voltam mikor megismertem egy szaktanáromat. 1 évig puhítgattam h beadja a derekát.

3 évig voltunk együtt.

Attól izgalmasabb kapcsolatom nem volt (a bujkálás, a lopott csókok) a beszélgetések órán h ki mit csinált tegnap, és te csak vigyorogsz, mert a tanárúrral töltötted az estét, aki most épp a naplót írja veled szemben.

Még most is megborzongok 😊


Nem tudsz semmit csinálni. A lányod majd felnő. Ez is egyfajta tapasztalat szerzés

2021. szept. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
teherbe esés kategoria?más kategoria lesz szerintem. tanáral nem kezdünk ki,elitélendő.terhes lesz tanárnő fiadtol felelőséget válajatok.aggodsz anyuka semmibaj.beszélj fiadal tanárnőből kiszeretni kell. férfi tanár lány diák,fiu diák és női tanár is ilyen
2021. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem az érzésekkel van a baj, hanem, hogy nyíltan mindenki előtt kikezd vele.

Inkább erről beszéljetek vele, hogy ezzel a viselkedéssel bajba keveri a tanárt (és magát is).

2021. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Barátnőm is összejött az egyik tanárunkkal 17 évesen. Több éves boldog kapcsolatuk volt, a tanár is csak egy ember. (8 év volt köztük)
2021. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!