Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha rajtakapnátok...

Mit tennétek, ha rajtakapnátok a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Szóval a lánynak a tanuláson kívül semmi nincs megengedve, se az ivás, se a cigizés, de még a sport se, arról pedig, hogy elmenjen csavarogni a barátnőivel, sminkeljen, vagy ne adj isten pasizzon, nem is álmodhat. Viszont ez a lány titokban rendszeresen iszik a barátnőivel, cigizett is egy ideig, de azt nem szerette, ezért lerakta, valamint van egy 16 éves pasija, persze erről az anyuka semmit sem tud, mert hazudik neki a lánya. A fiúról azt kell tudni, hogy nagyon rendes, szerény, végtelenül kedves a lánnyal, és nagyon szereti. Még annyit a testiségekről, hogy a lány jobban szeretné, mint a fiú, két hónapja járnak, de már a pettingik el is jutottak, nemsokára a szex jön. A lány nagyon fél, nehogy megtudja az anyja, aki egyedül neveli, mert biztosan jól elverné. Egyébként nem én vagyok az anyja, és még nem kapták el, én egy barátnő vagyok, csak nagyon aggódom a lányért (és a fiúért is)

2021. szept. 21. 07:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

A kedves anyuka csinálta saját maguknak ezt a helyzetet.

Persze h hazudik a kislány, hisz ha nem tenné, titokban sem csinálhatna semmit.

Persze h szexelni akar, cigizni meg inni, ezzel lázad az anyja ellen (semmi köze az erkölcsökhöz).

Ezektől az anyáktól költöznek el 18 évesen a lányok egy 30 éves pasihoz.... hogy meneküljenek otthonról.

Szomorú.

2021. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Engem is szigorúan fogtak nagyon sokáig. Még osztálykirándulásra se engedtek el soha, és nem a pénz volt az akadály. Nem mehettem el sehova se, mert ne legyek "csavargó".


Én is cigiztem 14-15 évesen, anyám észre is vette. Azt mondtam, hogy az unokatesóm, akivel mindennap együtt mentem haza, cigizett mellettem és átvette a ruhám a szagát. A piát úgy titkoltam el, hogy bementem a szobába, ki se jöttem sokáig, max wc-re, meg azért nem ittam annyit, hogy dülöngéljek, stb.


Első dolgom volt 15 évesen, amikor gimnáziumba kerültem, hogy lefeküdjel egy fiúval, akit még csak nem is szerettem, mert érezni akartam a szabadságot, és tök jó volt titokban a határokat feszegetni.

Amúgy a fiú velem is rendes volt, az anyjával is beszéltem, ő is tök jófej volt. Mondta, hogy bármikor mehetek náluk. Kösz b+, amikor a faluba nem engedtek el sétálni...

16-17 évesen már amikor mentem bulizni, akkor kezdtem el lázadni, délután 3-kor mentem haza, meg ilyenek.


Amit a lány csinál, azt az idióta anyja miatt teszi.

2021. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Olyan hülyék azok a szülők, akik az erotikától-szextől féltik a lányukat. Nekem nincs ugyan, de biztosan arra bátorítanám és hagynám, hogy inkább nálunk a szobájában legyenek, mint máshol, ahol nincs akkora biztonságban, neeeem ? És undorító, amikor egy szülő egyszer is a gyerek fejéhez vágja : az én házamban azt csinálod, amit én mondok.

Na ezek után ne csodálkozzon, ha a lánya a padon, buliban vagy "jobb helyeken" teszi meg, vagy hagyja hogy elcsábítsák.

2021. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
amikor a lány kettétőri anyu által hozott fakanalat, akkor anyu rájön, hogy a verés korszaka lejárt.
2021. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
16 éves nem kicsi a lány, cigizni inni nem kelen neki,de csavaroghatna,sportolhatna,sminkelhetne pasizhatna.pasizásnál szex is van védekezés legyen. kérdező:ki a kérdésedben a lánya,kiről ennyi infot tudsz?
2021. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul a csaj egy kalitkában él, aztán a szülők csodálkoznak, ha lázad.


Nos, én hasonló családból több, mint 1000 km-re jöttem, amint lehetőségem adódott végre lelépni.

2021. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mértékletesség az fontos. A tiltás meg nem működik, nagyon jól tudjuk. Az egyensúlynak nem az életben legvégül, hanem minden egyes napban meg kell valósulnia, akár felnőtt vagy akár gyermek. Ha ez jól működik, akkor win-win.
2021. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én megtanítanám arra,hogy kell helyesen felhúzni a gumit.
2021. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!