Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Várjátok az új tanévet? Hogy...

Várjátok az új tanévet? Hogy osztjátok be az egész napotokat, hogy mindenre legyen idő ( tanulás, különórák, stb. )?

Figyelt kérdés

Most megyek hetedikbe , és arra lennék kíváncsi , hogy hogy lehet "gazdaságosan" beosztani az időt ?

Napi két különóra - zongora , szolfézs , angol , hittan - kivéve szerdán .

Hatodikban is sokára tanultam meg - este 7-8 között - hogy év végén "csak" két négyesem legyen...

Hogy tudom megoldani ezt az egészet ?


2010. aug. 31. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Most mentem tizedikbe,és nekem is van egy héten háromszor olyan,hogy 8 órám van,kb háromkor végzek és másfél órára lakok a sulitól. Szóval fél5-re érek haza. És akkor még tanulás,fürdés stb.

Nehéz ezt megoldani,főleg,hogy reggel 5kor kelek,alig tudok valamit aludni

16/L

2010. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
de szerencsések vtok! én most vagyok 8.-os és egész évben minden nap 7 óránk lesz! tavaly is hét óránk volt, a pénteket kivéve akkor 6 volt! vagy ha véletlenül elmarad valami óra, de az ritkán van! most még évelején nincs mit tanulni,nekünk még a könyvek sem érkeztek meg amiket rendelt az osztály és az iskola! én hetente kétszer-háromszor járok külön matekra, + hittan, templom, informatika, stb....... de sztem naponta tanulj 3 órát! és ebbe belefér minden tantárgy, de először azokat csináld meg amiket irni kell, a magolós cuccokat hagyd későbbre! 15/L
2010. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
jah utolsó voltam és nekem is vannak táncpróbáim, tegnap pl. nem értem oda 7re (este)mert hét óránk volt és 7 óra után 5 perccel értem haza és otthonról a táncteremig kell 15-20 perc biciklivel! jah és nem vok magyarországi mert tudom hogy ott azt hiszem egy évvel előbb kezdik az iskolát óvoda után! és mi d.u 1re járunk suliba, és 7 kor jövünk ki, ha meg d.e járunk akk reggel fél 8ra és kb 1 óra után jövünk ki valamikor! (fél kettő felé) 15/L
2010. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ezek a programok 4 óra után vannak akkor lehetőleg csináld meg még előtte a leckét. Ha annyira nincs időd tanulni hogy este 8-9 kor tudod elkezdeni, akkor szerintem túl sokat válalsz.:( Akkor az egyik különórát abba kellene hagyni szerintem...


Én is most vagyok hetedikes, és járok fuvolára, zenekarba, és teniszre. Ezek a programok általában 4 óra után vannak addig meg bőven kész vagyok mindennel ;) Legutolsó esetben 7kor kész vagyok. De akkor mindig. Pedig nem vagyok túl jó tanuló. De anyukám sem vár többet, és igazából ez nekem is megfelel.

2010. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
hát én most vagyok 7.es és én nekem 4szer van 6 órám 1szer pedig 5 végül is igy nem is lenne nehéz de már most verseket tanulok iskolai ünnepségekre valamint versmondóra és szinjátszóra is fogok járni és ehez kell igazitanom az időm tavaly kitünő voltam de most nem hiszem :( 13/l
2010. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Reggel és délelőtt tanulok, mert szerencsére 12-13között kezdődnek az órák. Így ki is pihenem magam, tanulok is, takarítok is, és kaját is készíthetek.


18/L

2010. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!