Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen volt az első napotok...

Milyen volt az első napotok milyen óráitok lesznek holnap?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 16:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

első nap.. nagyon jó:D

holnap 5 óra

kémia biosz angol irodalom info:D

2010. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

nagyon jó!!!

kirándulni voltunk Pesten:)

holnap csak osztályfőnökink lesz megkapjuk az ellenőrzőket, órarendet stb. :)

2010. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem volt rossz. 5 óra 1.2. ofőő. Leirtuk az órsrendet meg ilyenek. Kiderült hogy nem lesz 5 német csak 3=( Csak a jobb anfolosoknak lesz heti 5 nyelvóra a németeseknek és a rosszabb angolosoknak csak 3. Nagyon megdöbbentem mert ez 1 nyelvtagozatos suli és 1.-től van nyelv 4.-től pedig heti 5-nek kellene lenni=( Sose szerettem a németet bár nem örültem neki, mert ha elkezdtem tanulni akkor normálisan szeretném csinálni. A 3. óra uncsi volt mert most volt a jobb angolosoknak óra mi addig az A-ból a németesekkel/rosszabbakkal meg a mi osztályunkkal voltunk meg az ofővel... 4. óa Rajz. Uj rajztanár. nagyon aranyos elmondta h mik kellenek... 5. töri beszélgettünk meg ismételtünk 1 kicsit... Aztán kaja! Ennyi volt. Holnap 6 óra: 2 magyar, termész, matek, Ének(uj tanár), Tesi(fekvőtámasz felmérés(ofő))


Ennyi!


Neked higy telt?


11/L 6.-os

2010. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

4 óránk lett vna de hát...zsoldos szentes... 2 lett belőle megbeszéltük a tanárral :D holnap gyakorlatom lesz + egész ezen a héten.


17/F 12edikes :P

2010. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

juj, hát, olyan, mintha nem is telt el volna 2 és fél hónap, hanem csak egy hosszú-hosszú hétvége..ugyanúgy ülünk a 2. padban, ugyanaz a terem, suli, minden..ugyan..az :O

3 ofő, bizonyítvány beszedés, beszélgetés, előrehozott érettségik és fakultációk megtárgyalása, ellenörző kiosztása stb stb az ilyenkor szokásos dolgok.

utána egy matek, azon beszélgettünk, meg megbeszéltük hogy miket fogunk tanulni. az 5. óra biosz, új tanár, tök rendes, jófejnek tűnik (: és lett volna még irodalom de az szerencsére elmaradt :D

holnap: infó, matek, töri, német, biosz, angol :D nem lesz vészes nap ^^ 17/L

2010. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Elment. Nagyon sokat nevettünk. :) Holnap 4 angol órám lesz, 1 magyar, meg 2 tanulásmódszertan. :/ 9.-es vagyok.

15/l

2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

nagyon tetszett az elsőő nap az új suliban. ma 3 oszifőnk volt.

holnap viszont már 7 óránk lesz :O

2010. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

14/L

bocsi lemaradt

2010. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amint már írtam, nekem 13 -án kezdődik a suli..Viszont, holnap megyek a barátnőmmel íratkozni:DD
2010. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ma volt az évnyitó,unalmas volt.5óránk volt mindegyik ofő..:S

Holnap is 5 órám lesz köztük: 1.óra:Matek,2.Töri,3.Angol,4.Tesi,5.Matek..-.-


13/L

2010. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!