Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit mobilozhat a 12...

Mennyit mobilozhat a 12 évesed ? Mennyire látsz rá a tevékenységére?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 07:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szia! A 3 óra az úgy van, hogy le vannak tiltva alkalmazások, és idokorlatosak azok amik vannak. Google familyt használunk.
2021. nov. 9. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

11.5 éves a fiam. Több verziót próbáltunk, de talán ami a legjobb h hétköznap nincs gép. Telefon az van, mert előbb ér haza, mint én és a krétához kell. De ha nincs kész a házi, vagy nem pakol be a táskájába telefon sincs. Nyilván igy egy-két video vagy cset beesik, de mivel het 3x edzése van, ezt nem tiltom.

Azért vagyok ilyen drasztikus, mert akárhányszor engedek , nincs megállj és semmi sem elég.

Flegmán mondja, hogy jooo, mindjárt, de nem hagyja abba a játékot. Eleinte napi egy órát engedtem, de nem bírja tartani, mindig visszaél, ha pl. Telefont kapok, vagy épp a testvérével foglalkozom.

Néhányszor szúróprópba szerint ellenőriztem a háziját és kiderült ez sincs, az sincs..

Pedig jó tanuló, majdnem kitünő, edzeni is jár és szeret, de ha sokat engedem egyszerűen elveszi az eszét.

Én is bízom a gyerekemben, azonban nemrég -etikus vagy nem- belenézten a csetjébe.


Házifeladatot akartam kerni a tanulóparjától, aki tojt nekem válaszolni, mikozben a játékban aktívan résztvett...

Hááát, én is bízom a gyerekben és nem kizárólag az ő stílusán ütköztem meg, de nagyon durva ahogy beszélnek-csetelnek egymással. Flegmák, bunkók, káromkodik a többsége. Az enyém még kispista, de mindenkit arra buzdítok, h igenis kontrollálja a gyerekét.

Azon a kisgyereken akin kialadtam, az anyukája ódákat zeng, hogy milyen édi-bédi-tünci-okos stb..

Egyre inkább azt látom, hogy a gyerekekt hagyják nőni , mint a fű, szabad kezet kapnak. Ez szerintem még korai. Flegmázni nár tudnak, de még átjönnek anyuhoz egy rossz álom esetén.. na neee.

2021. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, élőben is így beszélnek, nem a chat az oka ennek. Életkori sajátosság, mi is ilyenek voltunk, a fiúk pláne.
2021. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#12 teljesen egyetértek veled. Én is belenéztem a chat-be.. Szörnyű.
2021. nov. 15. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!