Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedhetem a 15 éves lányom?

Elengedhetem a 15 éves lányom?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves és nyolcadikos. Jövőre lesz kilencedikés és tőlünk 70km-re akar menni gimnáziumba. Rokonoknál lakna, egy családnál, de ha nem jön ez össze akkor a kollégium sem lenne neki gond. Viszont én nagyon féltem, mert kisvárosban lakunk, és ez egy elég nagy város ahová szeretne menni. De jól ismeri a belvárost mert a szülővárosa. Nagyon jól tanul, ezzel nem is lenne baj. De én nagyon féltem és nem igazán engedném el. Ő viszont nagyon el szeretne menni, mert nagyon fontos számára, hogy jó iskolába járhasson.

2021. nov. 9. 16:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyél pofátlan. Egy idő után úgy is a nyakukon teher lenne a rokonoknak. Kollégiumba menjen, de tudja ha bármi van , számíthat a rokonokra! Te meg be feltsd ennyire! Orulj neki, hogy céljai vannak és ki szeretne törni a semmi közepéről,ahol most el!
2021. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak kollégiumba mehetne.
2021. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 120 km-re mentem el jobb suliba és nagyon jót tett velem a kollégium. Segített érni, apró alap dolgkat megtanulni (tésztafőzés, pénzzel bánni, levélfeladás stb.). Én is a kolit ajánlom mindképp, a társaság miatt főképp. Sokkal szorosabb barátságok kötődhetnek kolitársként. :)
2021. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg meredek lenne 4 évre más családba berakni. Az ötletet sem értem. Te örülnél plusz egy kamasznak otthon?
2021. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
A változás a javára szolgál majd. Próbálja ki a kollégiumot. Ha nem jó, akkor marad a rokonság.
2021. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak kollégium jöhetne szóba. Rokonokhoz semmi esetre sem engedném.
2021. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
13 nagyon igazat írt :)
2021. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!