Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányom hazudozik. Ez...

13 éves lányom hazudozik. Ez úgy derült ki, hogy beleolvastam az üzeneteibe. Mit tennének a helyemen?

Figyelt kérdés

Nem szívesen olvasok bele az üzeneteibe, de muszáj volt egy két dolog miatt, mert amikor beszéltünk róla, éreztem hogy hazudik, és ha megkérdőjeleztem, még neki állt följebb, hogy nem hiszek neki.

Szeretném lebuktatni, de ne úgy, hogy megtudja olvastam az üzeneteit. Vagy ti mit tennének?


2021. nov. 23. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy azért, hogy miről hazudik...
2021. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Dehogy is. Teljesen másról van szó. Az edzéseit elsumákolja, mindig kitalál valami okot, de már túl átlátszó.
2021. nov. 23. 18:02
 3/20 A kérdező kommentje:
Szóval hülyének néz.
2021. nov. 23. 18:03
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Tehát az a probléma, hogy a gyerek hazudik, és most arta lennék kíváncsi, hogy te hogy tudnál hazudni neki. Merthogy ha nem állsz oda elé, hogy Júlí, elolvastam az uzeneteidet stb, akkor bizony hazudsz.
2021. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Meg akarod büntetni a hazugságért, úgy, hogy közben ne jöjjön rá, hogy te is hazudsz (nem olvastad az üzeneteit)


Az igen...

2021. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz. Szóval mondjam azt hogy olvastam miket ír?
2021. nov. 23. 18:05
 7/20 anonim ***** válasza:
99%
Igen. Mutass példát!
2021. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Nézd, nekem sikerült egyszer egy ilyet megtenni, igaz veletlenul. Az elso az volt, hogy elmondtam neki, figyelj, elolvastam az uzeneteidet x-től, így még úgy történt, elnézést kérek érte, de ...stb.
2021. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
34%
Aki azt írja, hogy ne nézd az üziket, annak nincs gyereke. És ha amiatt hagyja el az edzéseket, mert egy huszonéves pedofillal találkozgat, akkor mi van?
2021. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Intézd úgy, hogy véletlenül lebukjon. Pl. menj el érte edzés végén (amikor tudod, hogy nem lesz ott), aztán kérdezd meg, hogy hol volt, mert nem láttad edzésen. Vagy amikor fizetni kell az edzést, akkor kérdezd meg az edzőt, hogy halad, úgyis mondani fogja, ha sokat lóg.
2021. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!