Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti mit gondoltok erről?

Anyukák! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Lányom elmondta, hogy lány tetszik neki. Találtam rajzolgatasai között is olyanokat,amik erről szólnak. Mit gondoltok, vajon csak kíváncsiság, vagy a saját neméhez vonzódik? Valakinek ilyen témában tapasztalatok?

Vagy ha nem lenne biztos, akkor lehet el sem mondta volna? Örülök, hogy megbízik bennem, természetesen mellette állok, bárhogy is lesz!


2021. nov. 24. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mit gondolnék? Örülnék, hogy őszinte és remélem boldog lesz.
2021. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Majd kiderül idővel, hogy mi az, amit komolyan gondol, és mi csak szárnypróbálgatás, határfeszegetés. Szerintem felesleges ezt most jobban boncolgatni.

Az nagyon jó, ha ilyen elfogadó vagy. Bőven elég, ha tudja, hogy mellette állsz, akármi is van.

2021. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Persze, így gondolom én is.

Csak az érdekelne, hogy vajon ennyi idősen (12) már tudja ezt biztosan? Vagy erre már hamarabb is rájön az ember?

2021. nov. 24. 15:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen voltam először szerelmes. Akkor már tudtam, mi érdekel. Később ez finomodott, de a fő csapásirány megmaradt.
2021. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Örülnék, hogy megbízott bennem annyira, hogy elmondja, és örülnék annak is, ha ő így boldog.

Még csak két éves a lányom, de ebben nem változik a hozzáállásom később sem.

2021. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Mindenhonnan a női test esztétikája ömlik ránk. Nem szólt még arról a szocializációja, hogy mi a szép egy férfi testben, viszont annyi női testet látott már reklámban, magazinban, klipekben stb, hogy azt megtanulta.

A húgom ugyanilyen volt. 18 éves volt, amikor elkezdett fiúk után érdeklődni, addig csak lányok. Ma mar azt mondja, hetero. 28 éves.

2021. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

12 évesen önmaga mer lenni. Ennél többet egy szülő nem adhat a gyerekének, mint hogy ezt otthon megteheti. Akármit is csináltál, csináld így tovább! Merjen beszélgetni, elmondani, nyíltan. Hogy ő maga merre fejlődik, majd alakul.


((6-os: Én ezt nem hiszem. Ez nem releváns indok. A tesód szerintem biszex, csak mivel végül férfi párt választott, elengedte az erről való gondolkodást. Ahogy én is ezt tettem. Kevesebb a kiborult rokon tőle.))

2021. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Még gyerek, bőven változhat. Csak ugye most a csapból is ez az elfogadás, liberális dolog folyik és megtalálja a gyerekeket is.
2021. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy "divatból" mondana ilyet.
2021. nov. 24. 16:41
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet kíváncsiság, lehet csak keresi önmagát és ez majd változni fog. Egy a lényeg, hogy kamasz és elmondta. Ez nagyon szuper dolog.😊
2021. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!