Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Még csak most kezdődött a...

Még csak most kezdődött a nyolcadik osztály, de már minden felől azt hallom, hogy én mit kérek majd ballagási ajándéknak. Egyáltalán kérnem kellene valamit?

Figyelt kérdés
Sokan már előre kitalálták, szülőkkel egyeztettek, ilyesmi, de én eddig azt sem tudtam, hogy ilyenkor ajándékokat kapnak/kérhetnek a gyerekek... egyáltalán kellene? Még semmin nem gondolkoztam, és rettentő korán is van hozzá, de kérdezgetik tőlem, és én nem tudok egyebet mondani, minthogy nem gondoltam erre. Meg... szokás ez egyáltalán? Ha valamit akarnak nekem adni a szüleim, akkor megkérdezik tőlem, ahogy eddig is... de igazán azt sem tudom, hogy mire van szükségem. Az ékszerek, zenelejátszók, smink nem köt le, mert nem az én világom. Nálatok, nyolcadikosok, vagy mostani kilencedikesek, ez hogy volt/lesz? O.O
2010. szept. 7. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne kérj semmi extrát. Majd az új környezet hatására 9ben úgyis kell majd egy csomó cucc.
2010. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most,hogy mondod /8. vagyok én is/ nekem se jutott eszembe sőt az se, hogy mit kérjek,de gondolom hogy majd pénzt kérek..
2010. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem is értem, hogy miért kell megajándékozni valakit, azért, mert elvégezte a kötelező nyolc osztályt? Ez már valami dicsőség?!
2010. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

énis 8.os vagyok és nekem se jutott semmi eszembe eddig

de most eszembe jutott:

fotóalbumot/fotókönyvet.megkéred a szüleidet/barátaidat/crokonokat,hogy csináljanak képekel a családról,esetleg rólad is amint a barátaiddal vagy,osztálytársaidat,hogy emlékezz rájuk,tanáéraidat,mindenkit.

ez az ötlet nekem nagyon tetszik most.

örülök ha segíthettem=)

2010. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!