Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel foglalhatnám le magam?...

Mivel foglalhatnám le magam? Unalmamban, tv-zés közben, olvasás közben mindig nassolok.

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, de egyszerűen nem tudok ellenállni.Mit tegyek? 13 éves lány
2010. szept. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy önuralom mond vmit? Kérd meg anyudat, hogy ne vegyen minden xart, gyümölcsöt meg nassolhatsz amennyit akarsz.
2010. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze hogy hallottam :)

Ő igazából nem nekem, hanem a báttyámnak és az öcsimnek veszi.Mert ők nagyon vékonyak.Ezért heccel a báttyám is ( ő 194 cm és 67 kg)

2010. szept. 8. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Te hány centi és hány kiló vagy?
2010. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tv helyett menj el setalni

nasi helyett meg ehetsz szaritott gyumolcsot, muzlit (tej nelkul nagyon finom)

igyal nagyon sok szensavmentes vizet, fogyaszto hatasa van es kitisztitja a szervezetedet, javitja az emesztesedet

2010. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
167 cm és 67,5 kg. Onnan tudom, hogy nemrég tett fel egy másik kérdést...
2010. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, én tettem fel azt is :)

Köszönöm a válaszaitokat, megfogadom a tanácsaitokat!

2010. szept. 8. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Szabd meg magadnak, hogy napi hány óra TV, és menj el úszni, és egyél sok gyümit, reggel meg egy kis jó reggelt, egy paprikás, párizsis szendviccsel... Az úszástól óránként 600 kalóriát fogysz. És járj akrobatikára. Muterom most kezdi, mert ő is fogyni akar, én meg annak ellenére, hogy sokat nassolok, a 158 cm-emmel 47 kg vagyok...
2010. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:23 vagyok.


Most néztem meg, és túlsúlyos vagy.

2010. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 21:23! :)

Köszönöm a válaszodat, és a jó tanácsaidat!

Igen, a gyerek BMI-ben nekem is azt írta ki...De azért túlsúlyos nem vagyok, mert azért van rajtam izom is (ezt nem önteltségből mondom, tényleg van, mert 1 évet kajakoztam, úgy hogy csak vasárnap nem volt edzés, a többi nap mind, és 9 éves voltam, a többiek meg 14 :s abba is hagytam) tehát inkább olyan "enyhén túlsúlyosnak" nevezném magam.Egyébként pont ráhibáztál, mert járok úszni :) és táncolok is (hip-hop) 1 héten kétszer.Csak ugye most nyáron nem nagyon sportoltam, úgyhogy felszedtem "pár" kilót.

2010. szept. 8. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:

21:26

Túlsúlyos??? Én 159 cm és 47 kg vagyok, tök normális a testalkatom, sőt a bartnőm 156 cenci, és 53 kg, és sokkal jobb az alakja mint nekem. És am úgy kell kiszámítani a reális testsúlyt, hogy: magasság-110=kg

13/L

2010. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!