Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 3-4 hónapos...

Mit csináltok 3-4 hónapos babátokkal? Séta? Játék? Olvasás? Mennyit? Mikor? Hogy tervezitek a napotokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Vele még sem játszani nem lehet,nem is érdemes,az olvasást és a mesét még nem is érti. Eljátszik a kiságyában,délután pedig sétálni viszem.
2010. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem marad el a kiságyban, folyton történni kell valaminek, játszani vele. Max 10 perc ameddig leköti őt a körbeforgó.
2010. okt. 21. 09:11
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Jó neked első válaszoló, hogy csak ilyen egyszerű a helyzeted, az én kislányom igényli a játékot és a törődést most 3 és fél hónaposan. El van egyedül de nem órákig, nem tudom te hogy csinálod...
2010. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónapos kisfiam sincs el egyedül,de nem zavar.Ilyenkor mindig eszembe jut,hogy holnap már nagyobb lesz,és ki akarom élvezni a napokat vele.

Két etetés között 1-1,5 órát van ébren,olyankor kicsit ül a hordozóba,mutogatok neki játékokat.Amikor megunja,akkor nézelődünk a lakásba,teknősöket,mosdókagylót imádja.:-)

Majd,ha már úgy gondolom,hogy nem jön vissza a tejcsi,akkor leteszem a játszószőnyegre,de akkor is ott vagyok,ha valamit megun,akkor mást mutatok neki ill.gyakoroljuk a hason létet(úúúútálja)

Délután fél 4 körül megyünk apával sétálni,ez 6-ig fürdésig van. Fürdés után még apával "beszélgetnek" :-)

2010. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az én 4 honaposom sincs el egyedül max 10 perc. nagyon sokat kell vele játszani mert igenis igényli!!! beszélek neki ő meg vissza gagyarászik,nevet,sikit!! olvasni nem szoktam neki,mesét mondok kicsit "viccesebben" és ő kacag rajta!! nagyon sokat kell velük foglalkozni mert ügyesebben is fejlődnek.
2010. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, a hason fekvés neki sem a kedvence, így ezt mi is "gyakoroljuk".
2010. okt. 21. 10:32
 7/13 anonim ***** válasza:
10:21-es válasz: dettó.:-) az én lányom sem maradt meg a kiságyban, rengeteget kellett vele foglalkoznom! nem is bánom, mert most 16 hónaposan bölcsis, és a gondozónők minden nap megjegyzik, hogy simán mehetne a 2 évesek közé, mert némelyikük nincsen ezen a szinten sem, mint ő. Ajánlom figyelmedbe a ringató (www.ringato.hu) foglalkozásokat, 3 hónaposan kezdtük, ott sok dalt, mondókát tanulhatsz. mi is ott tanultunk egy csomó mindent, most meg a bölcsiben nem tudnak új mondókát mondani neki, mindegyiket mutogatja! :-) (nem zseni, vagy ilyesmi, csak sokat foglalkoztunk vele Apucival együtt)
2010. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most 5 hónaposok vagyunk, de 1 hónapja Őt már nagyon le kellett kötnöm! Ének, tapsi, kukucs, zenélős játékok. Neki az óra a kedvence. Tik-tak-ra kapkodja a fejét. 4 hónapos és 1 hetes volt, mikor hasról hátra fordult először. Ő mindig hason van, imádja. Napi 2-3 órát sétálok vele, de nem marad sok idő a bébimen kívül másra.
2010. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

4hós kislányom van.

leteszem a játszó puffjára és órákig eljátszik:)

2010. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11 hetesek vagyunk,de nagyon aktiv a kislány...sokat játszunk, olasok neki, tancolunk (inkább tornázunk) bizonyos számokra reagál, mondokát mondok, grimmaszokat vágok, hangokat hallatok:)). nagyon szeret kinn lenni, sétálni, szereti ha beszélnek hozzá, szinte visszamond!(galagyol, mosolyog)
2010. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!