Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül hagyhatom a 15 éves...

Egyedül hagyhatom a 15 éves gyerekem?

Figyelt kérdés

El kell utaznom munkaügyben. Úgy volt, hogy a 15 éves lányom egyik barátnőmnél lesz (másra nem számíthatok). Viszont ők covidosok lettes és elég betegek, ezért oda biztos nem mehet. Péntek estétől vasárnap délelőttig nem lennék itthon. Oda sajnos nem vihetem magammal. Most dilemázok, hogy toljam el a megbeszélést vagy itthon hagyhatom egyedül? Napközben nem is lenne gond, mert rengeteg szomszéd van körülöttünk és a közvetlenekkel meg nagyon jóba is vagyunk. Kaját hagynák itt meg ilyenek...az éjszaktól tartok. Ő mondta, hogy maradna szívesen, de én nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet-e :(

Szerintetek?


2022. febr. 1. 11:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen már rég kolis egy tini, ha messze van az iskola...

Mégis mitől félted ennyire? Nem pólyás...

2022. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%
a kellő védelmet azért ne felejtsd el, mert a fiúk még szégyenlősek óvszert venni.
2022. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%
Felkészülhetsz rá, hogy sátánista orgiát fog rendezni, amire a környék összes drogosát meghívja.
2022. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 15 éves voltam, amikor először maradtam otthon egy hétvégére egyedül, éjszakára is. Nem történt semmi, szerintem ennyi idősen már nem gond.
2022. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Mondjuk nálam van itthon füstérzékelő, és már jóval fiatalabb korban megtanítottam a gyerekeknek, hogy mit kell tenni, ha tűz üt ki...
2022. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Törvény mit mond rá Magyarországon?
2022. febr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!