Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy engedjenek el néha bulizni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, pár hónap múlva 15. A legtöbb barátom már javában bulizik és őket engedik a szüleik. Engem nem engednek. Én csak kb 2 hónapban legalább 1-szer szeretnék elmenni barátokkal, és nem inni mennék, hanem egy kicsit táncolni meg kiengedni a gőzt stb. Szerintem megbíznak bennem a szüleim, mert jól is tanulok és ha valamire megkérnek én megcsinálom. Csak azt szeretném ha néha elengednének...
2010. szept. 10. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ezt így szépen mondd meg nekik, de hidd el, hogy a rendes lányok 99%-a nem megy bulizni 16 éves kor alatt...
2010. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerjék a barátaidat akikkel menni akarsz.Ha az ő szüleiket ismerik,és szólnak esetleg a szülők is pár jó szót az érdekedben,az még jobb.Tényleg ne igyál,ne cigizz,és ne késs!!!!Pontosan tudják mikor hol vagy,esetleg beszéld meg apuddal ha nem ciki hogy ő menjen érted.

Ha pl. a nemtomki szülinapja lenne nemtomhol,oda sem engednének el,vagy csak diskoba nem?

2010. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még nagyon is ráérsz a bulizásra, hiszen még 15 sem vagy! Eljön még annak is az ideje, és ilyen kisebb lányokkal hamarabb kikezdenek.
2010. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ráérsz még menni 2-3 év múlva.

A jobb helyekre be se engednek 18 év alatt.

A diszkóba 16-25 éves korsztáj jár jobban.

2010. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem engednek, mert még gyerek vagy. Nem neked való az éjszaka. Majd 3-4 év múlva. És ne másokhoz haosnlítgasd magad. Téged így nevelnek, ennyi. Milyen gőzt akarsz te kiereszteni? Én se emlékszem semmi olyanra, ami 14 évesen ekkora teher, hogy feltétlen ki kell engedjem a gőzt. Ha sok az emnergiád, sportolj inkább valamit. Vagy csináljatok házibulit valakinél, avval meg van oldva a bulizás témája.
2010. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves utolso : persze azért te is 14 évesen akartál menni bulizni menni,nem? mond meg neki,hogy mit szeretnél.Remélem sikerül
2010. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem. Nem olyan volt az osztályközösség, hogy bulizgatni jártunk volna 14 évesen. Talán 17 évesen mentem először ZP-be, előtte semmi különösebb, nem volt rá igényünk.
2010. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha ezt elmondod nekik, tuti el engednek. Szépen lightosan, nyugodtan bulizz. Szerintem még inni is ihatsz, cigi is belefér szerintem. Drog, hasis meg ilyenek azokat ne nyomasd. OFF: 14 éves vagyok. Szín ötös tanuló. Példás családban nevelkedem és minden hétvégén szoktam inni és cigizni. Jöhetnek az oltások.
2010. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bár Én fiú vagyok:D:D:DDD
2010. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!