Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tanácsolnátok erre?

Mit tanácsolnátok erre?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Az a nagy problémám, h nem merek eljárni bulizni. Félreértés ne essék, nem vagyok egy lelki sérült valaki. Sosem vagyok egyedül a suliban, vannak barátaim, néha összeülünk piázgatni és közben dumcsizni stb..Nem vagyok stréber de rossz tanuló sem. Tehát élem normálisan az életem. Az egyetlen probléma ez a buli dolog. Régen eléggé gátlásos voltam, nem mertem egyedül suliba menni mert "mi van ha mindenki engem néz" bla bla. Aztán ezt meguntam változtattam a dolgokon, ma már bátran odaegyek bárkihez, elsétálok ismerősök/ismeretlenek mellett úgy h a szemükbe nézek, nem alacsonyítom le magam, tök átlagos vagyok. Ez az egy dolog maradt meg bennem, h "mi van ha odamegyek és nem tudom, mit kell felmutatni, mennyi a belépő, és beégek"

Normális válaszokat szeretnék nem kioktatást.


2010. szept. 10. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a piáégatás nem valami jó dolog, igaz mértékkel is tudja oldani a gátlásokat és ha neked jobb...

Menj olyan helyre, ahova a barátnőid is járnak, vagy ahol meg tudod nézni, hogy mennyi a beugró...

Szerezz be egy 18-as személyit, mert nagy rész arra van szükség...

Ne parázz csak engedd el magad és kövesd a ritmust :)

Jó bulizást !

2010. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a mélygarázsokkal vagyok igy :) Bár idősebb vagyok, mint te. Mindig rossz érzésem van, mi lesz, ha eltévedek, rossz helyre parkolok, stb. Aztán még sincs más megoldás: be kell menni, és nem is szoktam eltévedni. Ez egy előérzet, amid van, de ha szivesen mennél amúgy bulizni, próbáld meg legyőzni. Miért égnél be? :) Bizz magadban :)
2010. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már a leírt problémán túljutottál, ezt is oldd meg úgy! Barátnőkkel menj, (úgy kevésbé veszélyes) persze olyanokkal, akik nem vihognak, hogy még nem voltál. Szépen elvegyülsz velük...
2010. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!