Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok! A barátnőm 15! Egy éve vagyunk együtt de én már azelőtt szerettem volna DJ lenni mielőtt megismertem volna! Megvan rá a tehetségem és 100% akaratom hozza! Most adódott lehetőség hogy az lehessek és azt mondta hogy nem akarja és hogy ha elmegyek zenélni valamelyik clubba vagy discóba szakít velem! Mi lehet az oka annak hogy nem akarja? Valaki tudna segíteni hogy mit tegyek? Hogyan beszéljem rá! Hívtam őt is hogy jöjjön velem és mellettem ülhet meg mindent felajánlottam neki! Válaszokat köszönöm.
2009. júl. 16. 06:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom azért nem akarja mert azt hiszi hogy a dj-ket nagyon körülrajongják a csajok és ő féltékeny lenne rád. Ez persze csak egy tipp. Inkább kérdezd meg őt róla, többet és biztosabbat is tudsz meg, meg kapcsolatnak amúgyis az öszinteség az alapja :)
2009. júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Fél, hogy lecsapnak a kezéről vagy félrelépsz. Nem áll túl biztos lábon a kapcsolatotok. Részemről ennyi idősen inkább az áhított szép jövő, mint egy gyerekkori kapcsolat ilyen fenyegetőzésekkel.
2009. júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny a csajod. Nagyon fiatal vagy még, én a helyedben DJ -nek mennék, megpróbálnám elmondani neki, hogy ez mennyire fontos számomra, ha nem fogadja el akkor is elmennék, vállalva azt hogy esetleg elhagy, de szerintem nem fog, bár biztos nem esik majd jól esni.
2009. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De hívtam magam mellé! Mondtam mindig azt csinálhat ott amit akar! Imádja a zenét megtanítom keverni meg minden! Szombat este valszeg oda kell áljak a lejátszókhoz! Meglássuk mit mond majd! Más tipp? Eddig mind hasznos köszi!
2009. júl. 16. 10:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán érzi hogy ha belevágsz leköti egy csomó idődet, lesz egy olyan szenvedélyed ami talán még nála is jobban vonz majd... én erre tippelek.. kérdezz rá tőle így hogy ettől fél e?? L/17
2009. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretne, engedne.
2009. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Dobd a rákba a csajt. A legfontosabb az életben a te életed! Ha DJ szeretnél lenni, ez az álmod, valósíts meg, egy igazi barátnő úgyis támogatna ebben.
2009. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha egy éve együtt vagytok már, akkor van olyan szinten a kapcsolatotok, hogy meg tudjatok beszélni dolgokat.


Ezt is kérdezd meg tőle, hogy miért nem szeretné, de előtt mondjuk készíts neki egy finom vacsorát, hogy jó kedve legyen, mikor megkérdezed :)

2009. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha ezért dobna nemis szeret
2009. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hali.

Lehet, hogy azért nm szeretne elmenni a bnőd veled, mert nm szeretné azt látni, h 1-es csajok pofátlanul is rádmásznak. De ha semmi féle képpen nm akar elmenni veled, akkor ne eröltesd. Ki tudja, lehet, hogy megjelenik később a bnőivel. :)

Ha mást nem, buli közben (ha adja időd) írj neki 1 sms-t, h minden oké, és, hogy milyen a buli. Lehet megnyugtatnád vele. ;)

2009. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!