Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit engednél a 14-15 éves...

Mit engednél a 14-15 éves lányodnak?

Figyelt kérdés

Ombre / festett haj, műköröm, orrpiercing, köldök?

Mennyire korlátoznátok a szabadidejét, lehetne szerelme, elmehetne esetleg barátokkal a városba?


(Nem vagyok érintett a témában, csak egyre több 14-15 éves van, akik úgy néznek ki, mintha huszonévesek lennének. Ezért kérdezem, hogy Ti felnőttek/szülők mennyire lennétek rugalmasak)



2022. febr. 8. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ombre /festett haj: festve van a hajam, méghozzá élénk pirosra.


műköröm: nincs, és nem is szeretnék, de megengednék sztm...


orrpiercing: szeretnék, egyenlőre nem jutottunk dűlőre..


köldök: nem szeretnék, de anyumnak is volt, szóval megengednék.


szabadidő: tudják hogy kivel, és hol vagyok, illetve hogy mikor érek haza, baráti társaságomat ismerik.


szerelem: mindent megbeszélek velük, bár eddig még nem volt párom..


barátokkal a városba: mint ár írtam: nekik a lényeg hogy tudják kivel, és hol vagyok



egyébként jó tanuló vagyok, csak kicsit más a stílusom :D

13(1 hónap múlva 14)/L

2022. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én a hajfestést megengedném. A piercingekkel még várnék, max fülbe mégegy lyuk elmegy, de több nem igazán. Műkörmöt középiskolásnak engednék, de nem olyan marha hosszút. Barátja lehetne, nem korlátoznám ebben, de szeretném, ha szűz maradna. Barátokkal is kiengedném, attól is függ, hogy hol lakunk, de én 15 évesen már megbíznák benne.
2022. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!