Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezhet, hogy akar "valamit"...

Létezhet, hogy akar "valamit" az osztályfőnök a gyerektől?

Figyelt kérdés
Adott egy 13 éves fiú, akivel az osztályfőnök látványosan kivételezik. Külön ad neki ajándékot karácsonykor, sosem szól rá, és olyanokat csinál, hogy pl. a buszon melléül, játékban amikor meg kellett fogni egymás kezét, az ő kezét fogta meg, és mindig valami kontaktus van köztük (vállsimogatás pl.) Nemtudom, szerintetek ez normális? De lehet túlgondolom. Nő az osztályfőnök és férjnél van ha ez számit.
2022. febr. 21. 14:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
95%
Lehet azt a 13 éves gyereket otthon terrorizálják, vagy nem a saját szüleivel él, hanem örökbefogadták, vagy otthon rossz körülmények között él és nélkülöznie kell, és ezért kap + figyelmet, és érzelmi törődést, nem kell túlgondolni ezt.
2022. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem normális, de nem azért amire te gondolsz. Ez csupán szimpátia miatti kivételezés. Én is van hogy cukinak találok egy tizenéves fiút. Ez még nem szerelem. Mit kezdene egy akkora pöccsel, ami egy általános iskolásnak van ? És gyerekesnek is néztek ki. Amikor én voltam 13-14 még nem így láttam, de utólag visszanézve az osztályképeket már igen.
2022. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is vannak hasonló barátnőim, fontos nekik a másikhoz való hozzáérés, engem ez zavart gyerekkoromtól kezdve. Eléggé elmosódnak a határok, és szerintem maga a kivételezés sem szép dolog. A gyereknek nehézségei vannak, vagy családi gondok? Ez lehetne az egyik ok, amiért ezt teheti a nő. De nekem valahogy ez akkor is soknak tűnik (nem, nem a mai világ terméke az aggódásom, harminc éve is volt egy-két ilyen tanárunk, aki durván kivételezett diákkal és kiderült később, hogy sajnos többet akart).
2022. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Mindkét érv igaz lehet, amit az előzőek írnak. De nekem van ismerősöm, akivel 12 éves korában feküdt le egy érett nő. A srác eléggé sérült lett, hiába hajtogatja pár férfi, hogy ez mekkora élmény lehet.
2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
24%
Csak nem te vagy az a 13 éves fiú?:)
2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Én eléggé meg lennék lepve, ha igen. Hány éves a nő? Gimiben el tudom képzelni, de azért általános iskolában még elég éretlenek a fiúk.
2022. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én a nővére vagyok. Mindenki azt mondja, hogy csak símán szeretetből csinálja, és túlgondolom. Itthon szerintem nincs semmi baj. 30 éves ha jól tudom. Tudom, nem szép dolog vádaskodni, de akkor is furcsa ez nekem.
2022. febr. 21. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Lehet csak simán a kedvence. De ennyiből nem lehet tudni.

A kisfiú mit mond? Kellemetlennek érzi?

2022. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az öcsém élvezi ezt.
2022. febr. 21. 16:20
 10/16 anonim válasza:
10%
Akkor meg ne avatkozz bele! Semmi baja nem lesz!
2022. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!