Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azok a szülők, akik nem...

Azok a szülők, akik nem engednék 16 éves lányuknak a 'pasinál alvást' azok azt sem hagynák hogy a lány a legjobb haverjánál aludjon?

Figyelt kérdés

Mert mi van ha a lány nem jön ki lányokkal csak fiú haverokkal?

És ha már van pasija és élnek nemi életet akkor miért nem mindegy mely napszakban történnek a dolgok? Miért mondja sok felnőtt hogy egy 2 éves tini kapcsolat nem komoly, amikor csomó felnőtt 4 hónapig nem bírja (sok ilyet ismerek fiatalon nem voltak kicsapongóak és most keresgélnek) ,és rengeteg felnőtt nőt ismerek akik vetetnek el babát. Miért gyakorihoz hasonlítjátok a valódi életet? Miért mindig azt a pár 100 tinit hozzátok fel példának akik teherbe esnek/szélsőségesen kicsapongóak ?


2014. aug. 15. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem sok köze van a párkapcsolatnak a fiú barátokhoz. Én biztosan nem engedném a 16 éves lányomnak, hogy egy fiúnál aludjon egyedül, mert ez nem a barátság kategória. Ha többen vannak ott, mert pl. valami buli van, akkor elengedném, de kettesben aludni nem, nem hiszem, hogy erről kellene szólnia egy barátságnak.
2014. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Az én szüleim sem engednek fiú barátnál SEM aludni. Pedig 18 éves vagyok. De szerintem teljesen igazuk van. Nem azért, mert szexelnék velük, én tudom magamról, hogy nem. Hanem egyszerűen ez kimeríti a barátság kategóriát. Ennyi :)
2014. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
De akkor 2 (heteroszexuális:D) lány barát miért aludhat egymásnál?:)
2014. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem aludhatna fiú havernál sem.
2014. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
16 vagyok, aludtm már több napot fiú havernál, ő is nálam. Nem volt nagy ügy, úgy tudják mindketten heterok vagyunk és mégse csaptak belőle nagy balhét :D De ha azt jelenteném be, hogy a pasimnál akarok aludni, már nem vennék ilyen jól.
2014. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj nem kell azzal,jönni,hogy a felnőtt kapcsolat így-meg úgy fogalmad sincs róla hogyan működik.Nem 16 éves ne aludjon a barátjával,amúgy fiú havernál sem engedném,csak ha tényleg kicsi koruk óta ismernék egymást é külön szobában aludnának.
2014. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*ja persze én is ismerném a szülőket is a fiút is
2014. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És mi van, ha később összejönne azzal a haverral? Akkor amíg haverok addig aludhatnak együtt ha meg már járnak akkor nem?
2014. aug. 19. 00:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány úgy érzi, hogy készen áll rá, és tényleg olyan hosszú ideje vannak együtt akkor inkább engedném. ;)
2014. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!