Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El kéne engednem a legjobb...

El kéne engednem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elhanyagol az egyetlen barátnőm.Amióta lett barátja kb 3-4 hónapja teljesen más lett.Flegma alig figyel rám ha beszélek neki.(osztály társak vagyunk).Oda költözött hozzájuk a fiu 2-3 héten belül.

Régen suli után is mindig együtt lógtunk, most pedig már nem, egyből megy haza mert elmondása szerint a gyerek hisztizik ha egyedül hagyja.2-3 hetente de akkor sem biztos,hogy mindig találkozunk csak akkor ha nincs otthon a fiu vagy utazik mert amugy nem engedi el.Már egyáltalán nem keres üzenetben sem és nem igényli a beszélgetést sem.Persze megértem mert szerelmes hozzátenném nekem is van barátom de mellette lenne rá időm ha ő is akarná.Lehet a fiú hatására lett ilyen?Kivülállóként ti mit gondoltok a leírtak alapján?

17/L



2019. okt. 2. 11:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit érdekelne bővebben privátban szívesen írok:(
2019. okt. 2. 11:23
 2/16 anonim ***** válasza:

Elmondasa szerint a gyerek hisztizik ha egyedul hagyja

Ezt gondolom a párjára érted nem valodi gyerekre

Hat ha ilyen birtoklo tipus a parja akkor az olyan ha talal valakit teljesen magahoz lancolja,a lany meg ha szerelmes hagyni is fogja magat. Szerintem keress olyan baratot aki nem csak addig van veled amig egyedul van

2019. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, szerintem érdemes elengedni, sok baráti kapcsolat szűnik meg, ha egyik félnek lesz párkapcsolata, van aki ezt nem tudja kezelni. Lehet, hogy majd amikor már szakítanak (vagy együttmaradnak, de egy idő múlva csillapodik majd a szerelem) megpróbálná visszaépíteni a baráti kapcsolatot.
2019. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amíg ezzel a fiúval van, nem valószínű, hogy javulni fog a kapcsolatotok. Megpróbálhatod felnyitni a szemét, de lehet hogy majd csak a saját hibájából fog tanulni...
2019. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvasom,sajnos ez a fiú nagyon nincs rá jó hatással, ráerőltet dolgokat amiket nem akar a barátnőm és féltem.Pl a védekezés nélküli együttlétet.De ha ilyen felelőtlen nem tudok vele mit tenni már 100x elmondtam neki de ha nem hallgat rám.🤷🏽‍♀️
2019. okt. 2. 11:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mindenki a saját sorsának a kovácsa, nem élheted helyette az életét.

Esetleg ha nagyon szíveden viseled a sorsát és mivel 17 évesek vagytok és iskolások, meséld el a szüleinek, akiknél együtt él a fiúval, a védekezés nélkül szexet.

Nem hiszem, hogy boldogok lennének az unoka gondolatától és még időben letépik a srác fejét, vagy szerszámát.

2019. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Anyukájálval él, de semmit nem mondd el neki el és őt meg nem is igazán érdekli, hogy mit csinal.
2019. okt. 2. 11:50
 8/16 A kérdező kommentje:
Neki el*
2019. okt. 2. 11:50
 9/16 anonim ***** válasza:

És mi tartja vissza a barátnődet, hogy ő védekezzen?

Baromi felelőtlen és eléggé primitív társulat, jobb is, ha leépül ez a barátság! Nincs neked erre szükséged, hidd el!

2019. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideje neked nincs legjobb barátnőd, ő engedett el téged, megőrjítette a szerelem, de ebbe nem szólhatsz bele, majd ha koppan egy nagyot akkor vagy bocsánatot kér tőled, elismeri, hogy hülye volt /ez a jobbik eset/ vagy téged fog hibáztatni, miért nem szóltál neki. De, hogy őszinte legyek nem kár érte, ebben a korban a szerelmek jönnek mennek, de egy barátnak állandónak kéne lennie.
2019. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!