Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm bátyjába de a barátnőm nem engedné hogy együtt járjunk. Tanácsok?

Figyelt kérdés
A sráccal és a barátnőmmel már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, együtt nőttünk fel. Aztán mikor kb 14-15 évesek voltunk volt egy baráti társaságunk és onnan az egyik lány összejött barátnőm bátyjával majd nagyon csúnyán szakítottak és a csaj azóta se beszél velünk. A barátnőm akkor esküdtette meg velem hogy én soha nem jöhetek össze vele mert nem akar elveszíteni miatta. Én beleegyeztem de már akkor is éreztem a srác iránt valamit. Ezelőtt héten hétvégén náluk voltam és miután részeg barátnőmet lefektettük egész éjjel beszélgettünk meg megnéztünk egy filmet és szerintem közelebb kerültem aznap este hozzá mint az elmúlt 15 évben. Azóta minden nap órákat telefonáltunk. Tegnap este meg elmentünk egy "baráti találkozóra" aminek csókolózás lett a vége. Nem járunk még hivatalosan bár elhívott mégegy randira de nem tudom hogy mondjam el a barátnőmnek vagy hogy mit tegyek. Attól félek nagyon haragudna és nem akarom emiatt elveszteni. 18/L
2020. okt. 10. 09:33
 1/3 kicsibarany ***** válasza:
86%

A bátyusnak nem tilt csak neked?

Tiltsd el te is őt valakitől, akivel összejönne, és akkor egálban vagytok.

2020. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyerekes. Semmi köze hozzá, hogy kivel jössz össze (vagy a bátyja).
2020. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem beszélj a barátnőddel erről, mond el neki, hogy érzel valamit a bátyja iránt és valószínűleg ő is irántad. Vagy, ha egyedül nem mered vagy nem akarod megbeszélni vele, akkor beszélj a fiúval és mondjátok el neki együtt. Ha tényleg legjobb barátnők vagytok meg fogja érteni. Egyébként meg nem értem, hogy a barátságotok miért menne tönkre, egy esetleges szakítás során. A bátyjával szakítasz nem vele. De ez csak az én véleményem.
2020. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!