Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek a szüleim velem?

Miért ilyenek a szüleim velem?

Figyelt kérdés
Ma haverral járkáltunk.Felhívom apámat hogy később megyek haza.Ő meg erre leszid engem hogy járkálok haverral.Miért nem megyek haza fele.Máskor meg az a bajuk hogy a gépelőtt ülök pl:nyáron..Nem tudom mit csináljak mert semmi se jó nekik..Mit tanácsoltok? 17/F
2010. szept. 14. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
sz@rd le őket
2010. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem az a baja h nem szóltál neki előre. Ha mondtad vna neki előtte való nap v felhívod h késni fogsz mert barátokkal beszélgettek stb akk biztos nem cseszett vna le. :)


17 F

2010. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hopp xD nem olvastm el figyelmesen a kérdés alatti hosszabb szöveget :$ :D
2010. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Tudod mit csinálj: Tanulj,nem rossz szándékból de agyon hasznos időtöltés higgy nekem... :)

Valamikor ha unatkozok nem újságot olvasok hanem biosz könyvet

2010. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a megoldás, hogy szólsz, hogy mikor kivel hol meddig maradsz! A szüleid nem akarnak rosszat, csak féltenek!

Mondjuk én nem olvasgatok bioszkönyvet szabadidőmben, de ha jobban tanulsz, akkor biztos jobban elengednek.

2010. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát kitűnő tanuló vagyok...

Olyanokat mondanak nagyon nagy fiú lettél..

2010. szept. 14. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
nah ez így van nálam is:D nyáron hasonló volt velem;) 2napig gépeztem mondták menjek ki 3napig nem voltam otthon aztán mondják hogy miért megyek ki folyamatosan...
2010. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azért az túlzás ( legalább is szerintem ), hogy sz*rd le Őket!


!de! nem kell mindig mindenkinek megfelelni. azért segíts Nekik, kérdezd meg, hogy mi a problémájuk ( pl. Veled ), és beszéljetek meg mindent higgadtan.

2010. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, talán az a bajuk, h gépezel, és nem segítesz. Légy velük aranyos. Magyarázd el nekik, h veled egy korúak 100 csajt meghúztak, és büszke rá az apjuk, isznak, mint a gödény, és mindennap tépnek. Azt is mondd, hogy te nem akarsz ilyen lenni, de legalább annak örüljenek, h te szólsz is, h meddig maradsz. Ha ez sem segít, akkor nyáron ne gépezz! Menj diákmunkázni.. Én is azt szeretnék. Aztán meg figyelj... Egy évet kell kibírnod, és 18 évesen, már különköltözhetsz egy albérletbe. Majd ha hiányozni fogsz nekik, úgyis jobb fejek lesznek. Közben meg kiélheted magad. Az én szüleim is mindig vasakaratúak voltak, vertek, én voltam a rossz kislány. Most meg itt élek a barátommal..:)

16/L

2010. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!