Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem a szüleim?...

Miért ilyenek velem a szüleim?! Elegem van belőlük!

Figyelt kérdés

az apám állandóan lekövérez,pedig alig vagyok 50-52 kiló (160 cm-hez)

jó azért egy nagyon kicsi felesleg van rajtam de kövér tényleg nem vagyok!!

a születésnapomra SEMMIT nem kaptam,sőt mégcsak fel sem köszöntöttek...

aztán amikor este jöttek nővéremék,akkor adtak 5000 Ft-ot.

ennyi volt az ajándékom.

persze pár nappal később azt az 5000 Ft-omat is elvették,és vettek belőle valami párnát,amit nem is használnak ...

és azóta egy csomószor mondtam nekik hogy adják vissza mert az az én pénzem,csak le lettem cseszve hogy MAJD.

szerintem a pénzemet már soha többé nem látom viszont ...

nem vesznek nekem normális ruhákat,folyton azt mondják hogy ott van a szekrényembe a millió ruha,azt vegyem fel!

igen,csakhogy azokat már régesrég kinőttem,az egyik póló olyan hogy ha felveszem,a fél hasam kint van belőle.

a másik meg olyan hogy rám se jön vert szűk,vagy éppen hogy rámjön,de bevág a hónaljánál.

a farmerom lyukat,ráadásul pont a seggénél,szóval ha törökülésben ülök,vagy terpeszben,látszik az egész seggem.

még elsőnap kaptunk egy adatlapot a suliban,amit ki kell tölteni,és vissza kellett vinni még péntekre!!!

nekem anyám ki se töltötte.

erre tegnap is mondtam neki hogy töltse ki mert hétfőre be kell vinni mert az a határidő.

azt mondta hogy MAJD.

és leült tv-zni.

most az előbb kérdeztem tőle hogy hol a papír mert vissza kell holnap vinni. erre asszongya nem találja! mondom dehát én odaadtam! erre elkezdi keressem a szobámban,ő meg odalent keresi.

keresem,nincs a szobámba,mondom jó biztos megtalálta már.

erre lemegyek,mondom neki hogy megvan? erre kiderül hogy eltette valahová és most nincs meg.

és nekem azt holnap MUSZÁJ visszavinni,az egy fontos irat!!!

hogy lehet ilyen nyomorék? már bocsánat,de jobb szót már nem tudok rá -.-

miért nem bírja felfogni hogy az nem úgy van hogy hát akkor nem viszem be és kész,az egy fontos papír!

meg amikor mondom neki hogy felmondhatom a törit? mindig az a válasza hogy nem,mert nem ér rá.

és még jó hogy leül tv-zni ...

miért nem képesek foglalkozni velem?!

ha már megszült,akkor neveljen is normálisan!

van még valaki így a szüleivel? mit csináltatok hogy foglalkozzanak veletek?

13l


2011. szept. 4. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnálom, hogy így megy ez nálatok! Igazad van, a gyereknek kell az elsőnek lenni, a te iskolai dolgaidat kellene nekik szépen, rendben "irányítani", elintézni, stb.. Hogy neked legyen a legjobb. Szerintem kicsit felelőtlenek a szüleid. Úgy néz ki, már most neked több eszed van, mint kettőjüknek együttvéve. (bocs)

Ha tudod, hogy ilyenek, legyél te sokkal körültekintőbb

(pl. legközelebb fénymásold le nagyon fontos papírt és tegyél egy magadhoz egy példányt, h meglegyen).


Apukáddal meg ne foglalkozzál egyáltalán. A számok alapján nem vagy kövér egyáltalán, ezt te is tudod. Ne vedd magadra, ha olyat mond, ami alapból nem igaz. Mosolyogj rajta aztán felejtsd is el egyből.. Ez a legjobb, amit tehetsz!

2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felmondhatod a törit... :)

Amúgy nem tudok tanácsot adni :(

2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez mind igaz, akkor csak tudok mondani hogy sajnálom és kitartás! Sajna nem fogod tudni megváltoztatni őket.

Ami még hátravan az általánosból, azt próbáld meg a lehető legjobban elvégezni, aztán úgy válassz középiskolát, hogy kollégiumban lakhass.

2011. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet mit mondani. Tanulj tőlük! Hogy milyen felnőtt ne legyél! Kitartás!
2011. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fénysebesség ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy keress valakit, aki támogatni tud téged. Például egy nagybácsit, nagyszülőt. Emellett beszélhetnél az osztályfőnököddel, vagy egy tanárral, akiben bízol. Egyrészt megértőbbek lesznek veled, másrészt esetleg leülhetnének beszélni a szüleiddel (bár ennek lehet, hogy nem lenne haszna, mert csak felidegesítené a szüleidet). Bízom benne, hogy a pedagógus nem véletlenül pedagógus, még akkor is, ha nem helyettesíti a szülőt. Őrizd meg a tartásodat, amit most érzékelek a szavaid mögött. Tudd, hogy mit akarsz és ne hagyd magad befolyásolni. Értékes ember vagy, erős ember vagy, de a kapaszkodókra szükség van, főleg így fiatalon. Menj el délután valami barátnőddel valahova, aki nem rángat bele téged hülyeségekbe és jól megvagytok. Fel a fejjel! Biztos minden a helyére kerül! :)
2011. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

igazatok van

amúgy elszoktunk menni barátnőmmel délutánonként sétálgatni :D

és eszembe jutott hogy az osztályomba is van egy lány akivel barátok is vagyunk és ő elég jó tanuló...szerintem semmit nem veszíthetnék ha megkérném hogy felmondjam neki a törit meg a többi házit :D

sokat segitettetek :))

2011. szept. 4. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.. jó annak, akinek vannak barátai :)
2011. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szerintem is :D

ráadásul az a legjobb az egészben hogy kevés barátom van,de értük ölök :P

nem úgy mint a legtöbb fiatal hogy vannak a haverok,akik viszont nem is szeretik igazából...://

2011. szept. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!