Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha a 14, mindjár...

Mit tennétek, ha a 14, mindjárt 15 éves fiatoknak nem lett volna még barátnője és nem is érdeklődne a szerelem, meg a lányok iránt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 19:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez így normális. Menjen a diszkóba, meg k.urvázni, vagy mit szeretnél? A 14 évesek kisfiúk, majd később 16-17 évesen kezdi érdekleni, pech, hogy a lányok meg az idősebb pasikra kattannak.
2022. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Örülnék.


Amúgy is az a ritkább ha ilyenkor barátnőjük van

2022. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
14 éves még csak. Bőven fog még érni, hidd el el fog jönni az idő :D
2022. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak se volt még barátnője... lassan 15 éves.

Ő még nem tart ott fejben 🙂

De ráér később csajozni.

2022. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%
14?? Én kb 16-17 voltam, amikor elkezdtek "úgy" érdekelni a fiúk, pedig elvileg a lányok korábban érnek...persze előtte is el tudtam dönteni valakiről, hogy tetszik vagy nem, de abszolút nem vágytam pasira, kapcsolatra. Addig kb csak haverkodtam meg fociztam velük. Most 33 vagyok, férjjel és 2 gyerekkel. Semmiről nincs lekésve az a fiú.
2022. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Hiába is tennél bármit, megváltoztatni nem fogod.

Vagy változik magától idővel, vagy marad így. Ez van. El kéne fogadni, hogy a gyerek külön személyiség, és nem egy olyan miniember, aki a te elképzeléseidet váltja valóra.

2022. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
5%

Még bármi lehet.

Én nem akartam, hogy beledumáljanak a dolgaimba, meg magyarázzanak hlyeségeket, meg úgy nem is ő dolguk, meg ilyesmi.. azért nem is nagyon beszéltem semmi ilyesmiről velük. Max olykor valamit említettem, hogy találkozok ezzel-azzal, valakivel, ennyi... Egyik barátnőmmel úgy találkoztak először, hogy épp dugtunk, amikor hazaállítottak és gyorsban épp magunkra kaptunk ezt-azt, meg így történt az első bemutatkozás. :D


Ez se most volt. Már majdnem el is felejtettem.

2022. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%

ma 12:04-es vagyok, amúgy akkor már idősebb voltam

bár 14 évesen is kimaradoztam éjszaka, csak akkor még nem túlságosan jött össze semmi :D

2022. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%
semmit. majd érdekli. de az is lehet, hogy a fiúkhoz vonzódik, de nem meri bevallani. akár még önmagának sem.
2022. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg 19 vagyok és nem volt még barátom. Lány vagyok, de van ilyen fiú ismerősöm is. Unokatesóm lassan 21, neki sem volt még barátnője.

Amúgy az lehet, hogy érdeklődik, csak nem számol be róla. Én sem közöltem a szüleimmel, ha valaki tetszett.

2022. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!