Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem érdeklő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem érdeklődnek irántam a fiúk?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, nincs nagy baráti társaságom, nem járok bulizni és talán pont ez lehet az egyik ok. Hogy ott nincs lehetőség senkivel sem megismerkedni, de nem igazán az én világom.

Csak rengeteg lánytól hallom, hogy akár a közösségi médián keresztül vagy bárhol rengeteg pali szalad utánuk.

Szerintem jól öltözködöm, nem tartom magam csúnyának sem, de eléggé önbizalomhiányos vagyok. Alapból kedves vagyok mindenkivel, de nehezen nyílok meg.

Néha néha rám írnak a közösségi médián keresztül a srácok, de mindig csak ilyen idióták találnak meg. Nem azt mondom, hogy válogatós vagyok, de a szia mizu; meg amikor már a második nap b@szni akar kategória nekem nem jön be.

A kérdés az, hogy manapság már tényleg csak az tetszik a paliknak ha valaki tele pakolja az instáját bikinis képekkel? Meg van sok követője, sexy képei?



2021. szept. 9. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hmmm...

tudod, ha valaki az utcán szólít meg egy lányt, manapság már annyira durva, goromba lekoptatást kaphat, hogy ilyet már nem igazán szokás tenni.

Máshol meg hogy gondolod?

Keresselek meg Frászbúkon és jelöljelek be?

De hol talállak meg? Vagyis honnan tudom meg, hogy te pont ismerkedni szeretnél?

2021. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom unalmasnak tartanak. Nem azt mondom, hogy az vagy, csak dobd fel magad valahogy
2021. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem így működik. Az igazi majd váratlanul bukkan fel, amikor nem is számítasz rá, olyan szituációban ami nem emiatt jön létre, csak továbbmegy. Velem is így volt, 7 éve együtt vagyunk. Ha konkrétan keresed, tényleg csak dugópajtik fognak jelentkezni. Persze ne zárkózz be, de ne is keresd görcsösen. Majd jön, ha eljött az ideje.
2021. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem simán csak nehezen megközelíthetőnek tartanak, nem tudják hogy fogadnád az ilyesmit. Nem csak buliban lehet ismerkedni. Keress valami hobbit, sportot, különórát, vagy egyetemhez köthető önképző csapatot. Olyan társaságot, akik valami értelmes dolgot művelnek, ami még érdekel is és akkor velük lehet közös programokat csinálni.

Nem bikinis kép kell, de azért pár előnyös kép nem hátrány. Szeretek fotózni, lőhetek rólad párat.

2021. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy te is kezdeményezhetsz?
2021. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
23%
Hány éves vagy? Hogy nézel ki? Küldj nekem képet privátban légyszives.Semmi hátsó szándék.
2021. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdeményezel te?
2021. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt te is kezdeményezhetsz, másrészt pedig (a kezdeményezésen kívül is) tegyél azért, hogy legyen valakid. Nem kell bulizni menni, megteszi egy park is. Járj el helyekre, nézelődj, keresd a fiúk tekintetét.:)
2021. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Szia, lenne kedved beszelgetni? Szívesen megismernelek. :)
2021. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Menj 1-2 barátnőddel fagyizni, sétálni, leülni a parkban... Majd jönnek a srácok...
2021. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!