Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerek miket visz...

Kamasz gyerek miket visz iskolába a táskában? Hogyan rendezi el?

Figyelt kérdés
Szülők, nálatok mit visz magával a gyerek ha iskolába megy? Mikből épül fel a hátizsák? Mik azok amiket naponta kell vinni?

2022. ápr. 10. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már nem vagyok iskolás.de valaszolok.Aznapi órarend szerinti könyvek és füzetek,inni-ennivaló,zsepi,tolltartó,fésű,kézfertőtlenítő,pót hajgumi,sebtapasz,betét,pót bugyi,esernyő,fülhallgató,irataim én ezeket vittem.
2022. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok:a tornafelszerelés az bent maradt a suliba mindenki a szék háttámlájara akasztotta.
2022. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Plussz még dezodor,parfüm.
2022. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi tanszer( füzet-könyv)

Tolltartó, vonalzó-körző geometriához..

Telefon

Zsepi, tampon

Innivaló, nem ettem max egy almát napközben, mert délben menzán volt màr lehetőség, ha korán megéheztem)

Csat-hajgumi-fésű

Fogkefe-fogkrém(🙈)ebéd utánra

Kézmosó( ilyen minidobozos)


Tornazsàk, ha kell, abban van rövid nadrág póló, sportmelltartó zokni-bugyi törölköző tusfürdő, cipő, jelzőtrikó, télen melegítő ruha ( gyakran szabadtéren sportolunk)


Ennyi..

2022. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah persze


Dezodor is

2022. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Gépfegyvert!😅😅Na mégis mit?Nem is értem mire gondolsz?
2022. ápr. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hatizsakja, rendes női taskaja van. A múltkor "volt szerencsem" a tartalmához. Pár penészes szendvics, félig üres üdítős üveg, néhány dezodor, parfüm, egy leggings, használt zokni, használt papirzsebkendo, powerbank, kábel, Tictac doboz, a cukor termezsetesen simán szetszorva. Toll, ceruza, öv, törött napszemüveg.
2022. ápr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez változó, személyiségfüggő is. A férjem 1 db tollal a zsebében járt 15 éve, a könyvei füzetei bent voltak a padban, a barátnőm meg bőr tolltartóval. 15 éve volt, nem olyan régen.

Nekem volt benne tolltartó, szendvics, innivaló, telefon, dezodor, számológép, regény amit szünetben olvastam.

Könyvek, füzetek a padban.

Tesicucc külön táskában.

2022. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

az én gimimben szekrényeink vannak, tehát a tankönyvek meg a tornacucc benn lakott évközben (ruhát kb hetente cseréltem benne, de nem voltam egy tesiórás alkat, és szerencsére a tanárok se bsztattak minket, mert tudták hogy kb mindenki sportol iskolán kívül, a legtöbbször házit írtunk, korrepetálást tartottunk, vagy kilógtunk a kistóhoz kacsát etetni)

hátizsákom volt, mert semmi másban nem fértem el, telefon, iratok, kulcsok, nesszeszer, benne hasznos higéniai termékekkel, kevésbé hasznos szemceruzákkal (nem szerettem napközben újrahúzni a szemem, fogalmam sincs minek hordtam), tolltartó benne tollakkal és ceruzákkal, még egy tolltartó, random kreatív cuccokkal, egy miniatűr bicska, mert olló, csipesz és csavarhúzó nélkül soha nem megyek sehova, uzsonna, víz, füzetek, vonalzók, számológép, hajgumik, random tárgyak, úgy mint tánccipő, apró plüssállat, pattogós labda, amit kacsaetetés közben találtunk, napszemüveg, körömlakk, fásli, mert világéletemben rossz volt a bokám, két-három társasjáték, zenelejátszó, pingponglabda, színezőkönyv, a káosz legalján pedig fogalmam sincs mi lakik, mert azóta se bontottam ki teljesen. de biztos, hogy az ette meg a matekházimat XD

az öcsémében ezzel szemben a tankönyvei, egy darab füzete (mert mindent egybeír, és itthon kitépkedi és befűzi mappába) (ha szeparált füzetei vannak, úgyis csak az marad itthon, ami aznap kéne), két toll és két ceruza, öt színes tűfilc ábrázoláshoz, vonalzókészlet, és nem hagyta el a körzőjét, számológép, egy szépirodalmi könyv és egy kártyajáték a szünetekre, telefon, töltő és egy extra aksi, az iratai és a lakáskulcsa. meg egy víz. (büfében eszik napközben vagy ilyesmi.) a tesicuccáról senki nem tud semmit, de állítólag van neki.

2022. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Iskokai cuccokon kívül kaja, innivaló, pénz, cigi, parfüm, öngyújtó, óvszer, iratok F
2022. ápr. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!