Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy friss kérdés késztetett...

Egy friss kérdés késztetett arra, hogy feltegyem a kérdést én is : mi a vélemény arról a 33 éves férfiról aki 17 éves lányt csábít el?

Figyelt kérdés
Később gyereket gyárt neki.

#kamasz lány, felnőtt férfi, kapcsolat
2022. ápr. 12. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Es mennyi idő telt el azóta,hogy gyerekük lett? Mert ha 10 mondjuk és azóta boldog házasok,akkor az idő őket igazolta,és mi jogon ítélnénk mi el???
2022. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

18 évesen szült, tehát kb fél éven belül ejtette teherbe.

Kényszerházasság, 1 év múlva válás

2022. ápr. 12. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez esetben nyilván hiba volt,de biztos van akiknek meg összejön.Mondjuk ritkán mert egy 33 éves normal esetben nem tervez komolyat egy gyereklánnyal
2022. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Groomer.

Nekem 19 èvesen 29 èves baràtom volt. Felnőtt fejjel borsódzik a hatam, akkor nagyon èrettnek èreztem magam mellette, ès a szerelem elvakìtott.

2022. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem jó a véleményünk...

Viszont lehet egy idősebbel is ezt csinálta volna.

Attól függ, mik a körülmények.

De azért nem épp normális, hogy nem a saját korosztályában keresgél.

2022. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Köztünk 11 év van, 18 voltam, amikor összejöttünk, 20 az esküvőnkön. Életem legjobb döntése volt, fantasztikus ember, férj, édesapa. 46N
2022. ápr. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Párom és köztem 12 év van. 18 éves voltam, amikor összejöttünk. Ez 10 éve volt. 5 éve házasok vagyunk, jelenleg pedig terhes. Azért ez a két embertől is függ. Szóval egy éretlen tinivel nem tud hosszútávú lenni a kapcsolat, de én legalább 5-7 évvel érettebb voltam a koromnál.
2022. ápr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Szandi énekesnő 16 éves volt, amikor megismerkedett a férjével, aki úgy tudom 16 évvel idősebb nála.

20+ éve házasok, azóta is együtt vannak, 3 gyerekük van, szép család.

2022. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor ideírom mi motivált a kérdés feltevésére.


Volt ezelőtt kb. 1 órával egy kérdés, ahol 15 éves lány volt a kérdés +24 fiú .

Itt 17+33.


Ott kb. közfelháborodás és lincshangulat alakult ki, ebben az esetben viszont elnéző vélemények születtek.


+2 év ennyit számít a lány oldalán?


24 éves (szerintem még kB "srác") egy pedofil bűnöző,


Míg a 17 éves lányt kefélő, 33 éves vén krapek egy "szerető társ"?

2022. ápr. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!