Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen szigorúak az...

Miért ilyen szigorúak az egyik barátnőmmel? Sehová nem engedik, semmit nem csinálhat, pedig már 18 éves.

Figyelt kérdés

Úgy viselkednek vele, mint velem, amikor 13 éves voltam. Pedig most fog érettségizni, 18 éves már. (én 16 vagyok, az egyik legjobb barátnőmmel osztálytársak és vele +még egy lánnyal vagyunk így négyen egy társaság).

Pl. mentünk szülinapi bulira 9-re, tőlük indultunk. Mondta, hogy elkéredzkedik még. Kérdezte az apukáját, hogy meddig maradhat, ő meg mondja, hogy 11 maximum. Én meg majdnem elkezdtem nevetni, mert azt hittem, hogy viccel... 2 óra alatt mit lehet csinálni? Hétvége volt ráadásul. Aztán úgy engedte el éjfélig, hogy ő jött érte.

Vagy múltkor anyukámék elutaztak, áthívtam őt is, meg pár barátnőmet 7-en lettünk volna, vegyes korosztály (16-tól 20 évig). Erre hogy az anyukája őt nem engedi el, mert hogy nem lesz velünk szülő, mit fogunk itthon csinálni.

Vagy most volt így a 4-es társaságból az egyikünknek szülinapja és kitaláltuk, hogy legyen az az ajándéka a barátnőnknek, hogy kimegyünk 1 napra Milánóba. Hajnalban ment a gép, este jöttünk is haza. Ez március végén volt. Ő nem jöhetett, mert hogy "mindjárt érettségi" és hogy ne mászkáljon külföldön szülők nélkül...


Semmit nem engednek meg neki, pl. van jogsija is, de nem vezethet, majd akkor, ha vesz magának autót.

Ha ott vagyunk náluk, az anyja úgy viselkedik folyamatosan, mintha zavarnánk, vagy útban lennénk.


2022. ápr. 25. 17:21
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Nem adok semmit elő. Nekem sem a bulizásról szól az életem, több hobbim van. De ha valakinek születésnapja van és megünnepeljük, vagy szeretnénk elmenni szórakozni kicsit, az miért probléma?

Sehol nem írtam, hogy bulizzon mindenki 24/7 és hanyagoljon el minden mást. Ha te ezt olvastad ki, az nem az én problémám és valószínűleg komplexusaid vannak magaddal kapcsolatban.

2022. ápr. 25. 22:54
 32/52 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem elbeszélünk egymás mellett. Te sem azt, amit én mondok, és én sem amit te. Így tok fölösleges vitázni. Én kiszálltam.

Ja, és a kocsimegvonást még mindig nem értem

2022. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 Derjaderja ***** válasza:
24%

30. Szerintem szépen demonstráltad, mért nem szeretik a szülők ha barátkozik Veletek.

Már megválaszoltam a kérdéseidet, értelmezd.

Amúgy szerintem is kamu kérdés, túltoltad ezzel a pénztárcás húzással, a stílus se vall 16 évesre.

2022. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként gratula neked, ennél jobb trollkérdést itt gyakorin még nem láttam. Tényleg nem. Őszinte elismerésem. De miért kellett elszúrni ezekkel az arrogáns hozzászólásokkal?
2022. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Igen, mert ha egy 11. osztályos lány tud értelmesen fogalmazni, akkor tuti hazudik.. Hát nem csodálom, hogy így 0-24 kellett készülnöd arra az érettségire.:D


Semmi arrogáns nem volt a válaszaimban sem, de áruljátok már el, miért tartozna idegenekre az interneten az, hogy én mennyiért ettem, vagy miket vásároltam? Miért lenne ehhez bármi közötök?

2022. ápr. 26. 07:59
 36/52 anonim ***** válasza:
66%

Szokásos gazdagkislànyos sztori.

16 évesen sopping Milànóban, teniszezés, korosztàlyban mindenkinek sajàt autó.

Aha.

Ebben a sztoriban nem az eljàrkàlàs ami a legfuràbb...

2022. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

16 évesen, érettségi nélkül ugyan mitől lennék gazdag? 😂

-Milánóba szinte ajándék a repülőjegy, olyan olcsó a Wizzair.

-A teniszezéssel mi a gond? Tökjó sport. Eddig az volt a baj, hogy bulizunk, most az, ha sportolok?

-Nincs a korosztályomban mindenkinek saját autója, obvi. De el nem hiszem, hogy te még sosem láttál fiatalabbakat autóval. Ha a szülőknek belefér a keretbe, miért ne? Egyszerűbb, kényelmesebb úgy az élet.

2022. ápr. 26. 09:50
 38/52 anonim ***** válasza:
76%

🤦 nyilvàn nem te, a csalàdod.

Igen tudom, hogy olcsó viszonylag a jegy oda, de akkor sem az az àltalànos, hogy 16 évesek barinőkkel repkednek egyedül Milànóba hogy ott soppingoljanak, meg kàvézgassanak. A tenisszel az ég vilàgin semmi baj, épp csak az sem az olcsó sportok közé tartozik.

Az egész így egyben mindennel együtt tipik "gazdagkislànyos kamukérdés".

Nem tudom mi jó ebben.

2022. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Tehát ha valaki nem az iskola-otthon útvonalon él és nem ennyi az élete, akkor biztosan hazudik. Sőt, a teniszhez is milliárdosnak kell lenni minimum. Értem😂😂😂😂
2022. ápr. 26. 10:57
 40/52 anonim ***** válasza:
42%
Kamukérdések kiírásàhoz is kell némi ész😃 Ezt egy vigyorgó jellel sem tudod sajnos pótolni.
2022. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!