Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az ha osszeveszunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha osszeveszunk a barátnőmmel rögtön máshoz megy? 20 vsgyok a barátnőm 18 éves ha összeveszünk valamin, vagy rosszat teszek letilt és rögtön másokkal írogat, beszél talalkozik. Tisztel ő engem valamennyire is? Szeret egyáltalan?

Figyelt kérdés
Ha összeveszünk letilt én állandóan ideges vagyok nem eszek eljárok inni egyszerűen tönkre vagyok. Ő meg ha én nem esedezek neki simán elmegy máshoz. Kövezzetek meg nyugodtan tudom hogy ez nem normális és más lehet már elengedte volna. De a tanacsaitok kérem mert most is ebben a helyzetben vagyok.

#tisztelet #Máshoz
2020. dec. 5. 14:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát fájó kimondani, de a lány kihasználja a szereteted és a jó szívedet, egyébként nem szeret. Sajnálom. El kell az ilyet engedni, nem kár érte. Majd találsz előbb-utóbb biztosan valakit aki szeret és megbecsül annyira mint te őt.
2020. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Pontosan azért csinálja, mert tudja, hogy megteheti, te földön fogsz csúszni előtte, ő meg nagy kegyesen megbocsájt, függetlenül attól, hogy kinek volt igaza. Egyszer légy erős, ne keresd egyáltalán! Ne hívd, ne írj neki, szard le! Így kiderítheted, hányadán is álltok.
2020. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad nyúlbéla és állj a sarkadra! Ahogy 2-es írja, ne keresd! Majd elválik, mi lesz.
2020. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem vesztem össze úgy barátnővel, hogy valami ilyesmi eszébe jusson. Ami azt illeti, egy kezemen meg tudnám számolni hányszor vesztem össze kapcsolatban a párommal, pedig volt 7 éves kapcsolatom is.
2020. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég kidobtam volna helyedben
2020. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kiscsaj ugy iranyit ahogy akar, nem semmi. Nyilvan azt szereti ahogy bánik veled. :)
2020. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki nem úgy viselkedik mint egy óvodás, plusz tisztel annyira hogy nem bánik így veled. Ha szeretne nem csinálná ezt. Ne keresd.
2020. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ember, jobbat érdemelsz
2020. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Lany vagyok es hidd el nekem ,hogy o nem szeret...jobbat erdemelsz nala

Ha szeretsz valakit akkor 1 vita utan nem szaladsz mashoz ,nincs is kedved mashoz. Kihasznal teged ,szakits vele.

2020. dec. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok. Voltam majdnem hasonló helyzetben vice versa. Szerintem a csaj irányításmániás, lehet nárcisztikus. Lehet ez így durván hangzik, de ahogy elnézem attól érzi jól magát, hogy feletted áll, és ahogy a többiek is mondták irányíthat.


Kerüld el messziről, ha lehet, én őszintén szólva nem adnék neki egy esélyt sem többet, mert ha azt teszed, amit írtak fentebb, hogy nem írsz neki vissza, stb. leszarod, az egy picit fájna neki (az ego-jának) , és megint elkezdene törődni veled egy kicsit, de mihelyt nyeregben érezné magát, kezdené megint elölről. Az emberek nem változnak. Ezt felejtsd el, hogy az ördögből kisangyal lesz. Aki beléd tapos 1X, és örömmel végig nézi a szenvedésed, újra és újra megtetszi.

2020. dec. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!