Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiad és te szülőként...

Kamasz fiad és te szülőként hogyan éltétek meg mikor szőrösödni kezdett a gyerek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
😂😂😂
2022. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Manapság mindent meg kell élni, fel kell dolgozni?

A világ legtermészetesebb dolga. Pont annyi figyelmet szenteltünk neki, amennyit érdemel a kérdés. Semennyit.

2022. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szülőként ez természetes, de a gyereknek nem feltétlenül az főleg a szülei előtt
2022. máj. 5. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mi az, hogy a szülei előtt? Mutogatja magát a gyerek a szülőknek, vagy mi?
2022. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

A szülei csak látják rövid ujjú pólóban, rövid nadrágban, zokni nélkül.


Igen, nő a szőr a karon, a hónaljon, a hason, arcon, lábszáron, combon, lábujjakon. Ezeket bőven láthatják a szülők is. Magamutogatás nélkül. Nem? 🤷🏻‍♀️



Nekem furi volt a szőr, főleg a nemiszerven. Emlékszem, hogy pironkodva kérdeztem a barátnőmet akkor, hogy neki is szőrős-e már ott. Fura volt az is, hogy olyan dús, bozontos.


De ami még furább volt és nagyon váratlanul ért és talán kissé ijesztő volt, az az, hogy a ropi karom hirtelen eltűnt és a hajlatnál szélessé vált. Ami természetes, hogy olyan, de fura volt, nem értettem. És tök jó lett volna, ha a szüleim szólnak arról, hogy megjelenik az izom meg a zsírocska a testemen, lesz vádlim, nen lesz ropi karom, az alkatom is megváltozik.


Jó lett volna beszélgetni ezekről a változásokról.

2022. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Elnézést, én a nemi szervi szőrösödést értettem.

Nekem nem volt fura a szőr a karomon, lábamon, stb, ezért sem feltételeztem, hogy a kérdező ezt nem tartja természetesnek, nekem az volt. A felnőttek is szőrösek, semmi természetelleneset nem éreztem akkoriban emiatt. Nem is szóltak a szüleim emiatt egy-két kivétellel

2022. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Épp pár hete vettem észre, hogy a majdnem 11 évesen odalenn csupaszőr kicsit ledöbbentem. ( nagyon beteg volt, fürdeni sem volt ereje ezért mentem vele)
2022. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen. 11 éves az átlag kor, mikor be indul a menzesz is. Meg elkezdenek nőni a cicik. Közben pedig agyban és lélekben annyira nagyon gyerek még ilyenkor az ember. Ijesztő nagyon, nehéz korszak.
2022. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Közöm? Semmi.
2022. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
en büszke voltam rá, emlékszem azt gondoltam 14 évesen hogy már apuka is lehetnék, szóval felnőttem. a mai kölykök inkább leszedik.
2022. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!