Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt már olyan, akár egy...

Volt már olyan, akár egy percig is, hogy utáltad a gyerekedet? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Van valami olyan "egyetemes" GÁT ami miatt képtelen lennék rá pedig volt mindkét gyerekemnél precedens, hogy lehetett volna.

(más embernek annyi lett volna)

2022. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Soha!
2022. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Olyan volt már, hogy az adott pillanatban rohadt mérges voltam rá, de nem, ettől még nem utáltam.
2022. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy volt !
2022. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Van hogy utálod, többnyire a gyerek kamaszkorában van néha egy tizedmásodperc amikor ki nem állhatod, hogy nem értékeli amit teszel érte, mert te "sosem voltál kamasz"😅 de ez csak pillanatnyi állapot és a következő kamasz kiborulásig megint imádod a gyereked.
2022. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt. Sosem volt egyszerűen kezelhető gyerek, mondjuk úgy hogy az átlagosnál is nehezebben kezelheto volt. Jártunk emiatt szakemberekhez is, nulla haszonnal.

Utálni akkor utáltam, amikor egy este a rendőrségi fogdából hivtak fel, hogy ott van gyerek, mert elkapták lopás miatt. Az előzmény hozzá az, hogy nem ez volt az első -és nem is az utolsó- eset, amikor lopott, csak itt épp a rendőrség is képbe került.

Azóta a mentális egészségem katasztrófa. Hullámokban tör rám a depresszió, időnként öngyilkos gondolatokkal, az addig is meglevő, csupán bizonyos helyzetek alltal kivaltott panikrohamaim ok nélkül jelentkeznek....

2022. ápr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Kamaszgyerekem van, aki olykor húsbavágón genya dolgokat tud beszólni, szemtelen, flegma, hisztis, követelődző, néha agresszív (szűk folyosón paraszt módon nekem jön, vagy mérgében belerúg valamiba), és ha épp mogorva, akkor mindenkit elküld a fenébe, de a lehető legbicskanyitogatóbb módon. Legszívesebben lekevernék neki néha egyet, de nem teszem, inkább otthagyom ilyenkor, nem kommuniálok vele, csak néha jön utánam és csak nyomja a hülyeségeit, vagy kiabálva követeli, hogy de igenis csináljam meg, amire kér. Hát nem.

Aztán persze elszállnak az iránta érzett rossz érzések, és tud cuki és jófej is lenni. Szerintem már az, hogy elviselem ebben az életperiódusában is a határtalan szeretetem jele :)

2022. ápr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Sosem utáltam! Olyan volt, hogy legszívesebben elmentem volna otthonról, lepasszoltam volna valakinek egy pár órára, amikor már nagyon fáradt voltam, vagy szimplán csak felidegesített az egész napos nyűgösséggel, hisztivel. Szerintem ilyen mindenkinek van.
2022. ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat!
2022. ápr. 26. 07:50
 10/10 anonim válasza:
5%
Soha, nem tudnám utálni. Mondjuk még nincs is gyerekem.
2022. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!