Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ha egy kamasz...

Szerintetek ha egy kamasz (14-16 éves) füves képeket “lájkol” közösségi média felületeken, az azt jelenti hogy csinálja, csinálni fogja?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Megiszom a kendermag kivonatos teát(THC mentes tehát nincs benne már a tudatmódosító anyag), de életemben nem szívtam és nem is akarok füvet vagy fogyasztani bármilyen formában. 23 vagyok
2022. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a fű csak felszínre hozza az amúgy is meglévő mentális problémákat. Szerintem beszélj a gyerekeddel őszintén. Mond el neki, hogy te is füveztél és mit hozott elő. A mentális betegségek örökölhetőek ezért neki nem biztos, hogy a fű ajánlott. A legalizációban én nem látok problémát. Ahol legális a fű ott olyan fajtát adnak amit szeretnél. Pl egy pánikbeteg embernek sok fű ront a pánikbetegségén, de vannak fajták amik enyhítik. Egy coffee shop személyzete tudja mit mire ajánljon és mit ne.
2022. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kalman.Mikorka válasza:
100%

Szerintem nem.


Lehet, hogy csak menőnek, vagánynak gondolja, mint pl. a kannabiszleveles ruhákat.

2022. máj. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább arról van szó, hogy menőnek gondolja.
2022. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!