Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 8 éves lány azt mondja,...

Ha egy 8 éves lány azt mondja, hogy ő leszbikus, azt mennyire kell komolyanvenni?

Figyelt kérdés
Az oviba meg eddig a suliba mindig a fiúkba volt szerelmes.

2022. máj. 12. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Még gyerek, valószínűleg azt sem tudja, mit jelent. Vkitől hallotta, azt gondolja, most ez a "trendi". A gyerekek hajlamosak másokat utánozni és új dolgokat felkapni.
2022. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Honnan ismeri a szót? Szerinte mit jelent?
2022. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Videóban hallotta. Tudja, hogy mit jelent. Azt mondta, hogy zavartnak érezte magát egy lány közelében.
2022. máj. 12. 10:42
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Ja persze... szóval kitaláció a kérdés, köszi.
2022. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Hehehe, én 7 évesen apáca szerettem volna lenni, 8 évesen pedig prosti.

Az akkor 10 éves barátnőm mesélte, hogy a prostik boldog nénik, akiknek akkor lesz gyerekük, ha szeretnék.

Végül egyik se lett belőlem... Na bumm!

Majd ha idősebb lesz és továbbra is így érez, akkor kell komolyan venni.

2022. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez 100%-osan személy függő.Nálam 9-10 évesen kezdődött:) Tudtam,hogy valamiért más vagyok már ovis korom óta.Aztán törtent valami es egyértelmű lett az idő múlásával
2022. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom tiktokozik. Vedd el tőle, az amúgy is káros.
2022. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem még nem kell komolyan venni az ilyesmit, és ezt úgy írom, hogy leszbikus vagyok.

Egy kisiskolás gyereknek még nincs valódi szexusa, majd tizenévesen már körvonalazódik, hogy mi a helyzet nála.

2022. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Pont annyira, mintha azt mondaná, hogy hetero.

(Ami az eddigi gyerekszerelmekben nyilvánult meg)

Azokat mennyire vetted komolyan?


Amúgy a biszex szót és a jelentését ismeri?

2022. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Egy nyolc éves kislánynak nem kéne leszbikusokról videókat nézegetni- mondom úgy hogy semmi bajom a melegekkel. de egy nyolc évesnek bármilyen szexualitással kapcsolatos videózgatást korainak tartok. Te meg kérdező, magyarázd e neki, : semmi baj azokkal sem, aki nem a fiúkat szeretik lány létükre, de a zavart, meg a tetszik a másik lány nem ugyanaz. Ebben a korban hajlamosak keverni az érzelmeket: nem tudják mi a különbség a szeretem, meg a szerelmes vagyok között.
2022. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!