Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megéreztétek a lányotokon,...

Megéreztétek a lányotokon, hogy ő "más"?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz a szülőkhöz szólna, akiknek leszbikus/biszexuális gyermeke van. Megéreztétek rajta gyerek/kamaszkorában? Meglepetésként ért titeket a coming out vagy fel voltatok készülve rá?

2015. jún. 15. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,hogy nem szulokent irok,de a temahoz kapcsolodik a kommentem.

Az egyik legjobb baratnom biszexualis. Talan fel eve mondta el a szuleinek. Az edesapja egeszen jol fogadta,o a liberalisabb a ket szulo kozul. Az anyukaja elkezdett zokogni es kiborult,hogy megis hogy fogadja igy el a tarsadalom,meg hogy ez abszolut meglepeteskent erte. azoval,o nem szamitott ra.

Ha szulo vagy,a legfontosabb,hogy ezzel egyutt fogadd el,szeresd,es tamogasd a lanyodat. Sajnos fog meg o kapni eleg megjegyzest es furcsa pillantast a szuk latokoru emberektol.

2015. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Én sem mint szülő hanem mint gyerek írok Neked. Szerintem a szüleim tudták már gyerekkoromtól, hogy valami nem stimmt. Nem volt nagy comming out.. férjnél vagyok, most éppen babát várok, így nyilván a szexuális életem megváltozott, de előtte voltak női partnereim a férjem tudomásával. Nálunk elég nyílt a család, apával korábban is a csajokat néztük a strandon együtt most 3an csináljuk ezt nincs ebből semmi konfiktus. Anya egy fél éve kérdezett rá, hogy a párom ügye tudja e hogy kicsit zizi vagyok (vagyunk olyan jó viszonyba hogy ne vegyem tolakodásnak tőle) mondam neki hogy tudja, van mellette csajokkal is szexuális életem nincs kifogása. Megnyugodott...annyiban elintézte, ha nekünk így jó és működik akkor ő is boldog.
2015. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekként írok. Mikor elmondtam a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok, azt mondták, hogy már sejtették. Mindketten, pedig apukámmal nincs valami közeli viszonyom.
2015. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Én biszexuális vagyok, 15 éves, és nem is sejtették, pedig már kisebb koromban is voltak erre utaló jelek, meg hogy vonzónak találtam egy nőt. Nagyon kiakadtak, és mai napig nem úgy viselkednek, mint akik el tudják fogadni, pedig nem homofóbok ><
2015. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is mint gyerek írok. Anyukám nem sejtette, ki is akadt mikor a nyakába borítottam a dolgot, bár akkor nem ez volt az egyetlen, nehéz időszak volt. Mostanság megbékélni látszik, de még mindig nem érti, hogy honnan is veszem én ezt (még nem volt kapcsolatom), és meggyőződése, hogy lehet ezt csak bebeszélem magamnak :D ... de amúgy azt mondta, hogy hát ha barátnőm lesz, hát legyen, a lánya vagyok :).
2015. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok és a szüleimnek fogalma sincs róla. De nem fogadnák kitörő örömmel ha megtudnák, sőt...
2015. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!