Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám miért gondol leszbikus...

Anyukám miért gondol leszbikusnak?

Figyelt kérdés

Tizenöt éves lány vagyok.

A legjobb barátnőmmel minden hétvégén találkozunk, vagy Ő alszik nálunk, vagy Én náluk.

Nos, ha Ő van nálunk, vagy én náluk, az átlagos programunk az, hogy óránként alszunk. Náluk nem néznek ránk furcsán ezért.

Ugyebár, nálunk ez miért lenne másképp, itthon is ezt csináljuk. Anyám viszont mást hisz, másért jövünk be a szobába ketten, és zárjuk be az ajtón.

Néha szoktunk játszani is. Ez azt jelenti, hogy rugdossuk és harapjuk egymást. Ettől olyan foltok vannak rajtunk, mintha kiszívtuk volna egymást, pedig csak karmolások és harapások, de anyám itt üvöltözik velem mindig, hogy már bizony Ő kiszívta a nyakamat. Én megértem hogy utálja a barátnőmet, de ez akkor is zavar engem. Lassan már a legjobb barátnőmet se hozhatom ide hogy együtt lógjunk, mert anyám kiakad. Mit tegyek? Ti mit tennétek? És mit tegyek hogy ne utálja a legjobb barátnőmet? Kérlek segítsetek. Kezdem unni hogy minden nap ezt kell hallgatnom!


2013. okt. 13. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
És szerintetek ez normális dolog?Harapdálni egymást meg rugdosni 15 évesen?Szerintem forduljatok szakemberhez.Megértem anyukádat.
2013. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez csak játék. Nemár, hogy te nem játszottál soha a barátaiddal.:)
2013. okt. 13. 23:36
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Édesanyád félt....természetes dolog! Hisz nagyon sok furcsaság van a mai világban!

Nagyon egyszerű a problémádat megoldani: Legyetek szem előtt, találjatok ki más játékot, pl. társasjáték, vagy dvd-zzetek, és legyetek édesanyád szeme előtt, vagy ha nem is, akkor legalább ne zárjátok magatokra az ajtót. Ja, és a durvulást hanyagoljátok, hisz édesanyád egy ilyen "harcnál" nincs jelen, és persze hogy a legroszabbra gondol.

2013. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Ne zárd be a szobád ajtaját! És ezt a csajos bírkózást 1x-2x meg ejthetnétek anyukád előtt is. Vagy a szobádban, amikor anyukád a közelben van és az ajtód természetesen nyitva van.
2013. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Most nem azért de ezen én is gyanakodnék, ahogy az első válaszoló is írta ez már tényleg orvosi eset. Mert oké hogy együtt vagytok hétvégenként de nem harapdálni meg rugdosni kell egymást, meg nem aludni óránként meg lemerem fogadni hogy egy ágyban is alszotok csak mert én fiú létemre barátkoztam ám lányokkal most nem éppen egy szerelmi kapcsolatra gondolok csak simán haveri kapcsolat és néha ők is műveltek olyanokat amikor egy sima délután átmentem hozzájuk ők voltak négyen én egyedül, félre értések elkerülése végett, nem történt semmi de amiket ők műveltek attól néha égnek állt a hajam pedig ők nem harapdálták egymást csak simán hülyéskedtek de amikor egyszer akkor még az MSN messenger volt a menő amit lehet te már nem is tudsz volt hogy webkamerán keresztül beszéltem az egyikkel. és ketten egy ágyban aludtak és ez azért elég félreérthető is. Mert ha haverom itt alszik mert mondjuk buliztunk és nem tud már hazamenni plusz ha én is iszom akkor nyilván nem is tudok vezetni hogy hazavihessem akkor ő is itt alszik de a szobámban lévő kanapén amiből simán csinálok egy franciaágyat is ha arról van szó, és ő azon alszik. Vagy 2 éve a szalagavatónk után akkor is itt aludt 2 haverom meg egy osztálytársnőm plusz az akkori barátnőm is. A csaj osztálytársam az ágyon aludt, a barátnőm nyilván velem egy ágyban, egyik haveromnak meg hoztam fel egy felfújható matracot a garázsból, a másiknak meg egy sima ágymatrac jutott és jó messze egymástól nem úgy összebújva, még szerencse hogy a tetőtéri kislakásomba voltunk akkor még nem volt megépítve a kiskonyha ebédlő részem és így volt hely bőven.

De azért anyukádnak tényleg van valamelyest igaza, és nem utálja a barátnődet csak aggódik ami szerintem jogos hogy a veled azonos neműek jönnek be, mert valljuk be őszintén én is elgondolkodnék ezen ha ismernélek.

Az a baj hogy óránként alszotok ami elég félreérthető főleg ha egy ágyban vagytok, ha nem akkor elnézést. Ha harapdáljátok egymást és magatokra zárjátok az ajtót hát az is eléggé félreérthető. mert ha vihognátok ész nélkül bent és ezek a dolgok plusz a nyomok utána nem lennének akkor nem is lenne ezzel semmi aj, de ez szerintem már picit azért elég durva.

Szóval én a helyedben ezekről leszoknék mert tényleg félreérthetőek ezek a dolgok és oké hogy a barátnőd szülei ezeket nem mondják, de erre sem kell alapozni mert szerintem ők is gondolnak hasonló gondokra csak ők nem mondják meg a lányuknak és inkább hallgatnak addig ameddig tényleg be nem bizonyosul hogy van-e most köztetek valami vagy nincs. És lehet hogy a barátnőd fejéhez is ilyeneket vágnak csak ő kussol róla, ezt te nem tudhatod, nem hallgatod le őket, bármi folyhat a hátad mögött amúgy tehát erre se alapozz.

De szerintem rohadt gyorsan szokjatok le erről s legyetek már komolyabbak 15 évesen már nem árt egy kisebb komolyság és ha bizonyítani akarsz anyádnak mert ugye ez most fontos ne feledd, akkor szerezzél magad mellé egy pasit. Jó nem azt mondom hogy feküdj le azzal a pasival akit először meglátsz meg nem is mondom azt hogy vidd haza de valahogy tudatosuljon anyudnál az hogy téged a másik nem is érdekel.

Figyelj ez komoly és tudom hogy kamasz vagy én is voltam meg még valamilyen szinten az is vagyok de gondolkozz egy picit komolyabban is. Nem jó dolog ha anyuddal össze veszel mert felnőtt korodra is kihathat ez és eljön az idő amikor mindent vissza csinálnál.

Picit tényleg gondolkozz el ezen mert amit leírtál ebből simán leszűri bárki hogy nálatok valami nem gömbölyű és vagy szimplán fogyatékosok vagytok akiknek tényleg egy nevelő intézetben lenne a helyük hogy komolyságra neveljenek, vagy valóban leszbikusok vagytok.

2013. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Na jó. Oké. Igen, bezárkózunk . Igen, játszunk. Ezek a játszások nagyjából tíz percesek szoktak lenni, és akkor is a felét végig röhögjük, és ki-be rohangálunk a szobából és idiótaságokat mondunk egymásnak.

IGEN EGY ÁGYBAN ALSZUNK, AMI NEM VONZZA MAGÁVAL AZT, HOGY MI BÁRMIT IS CSINÁLNÁNK. JÓBA VAGYUNK, MINTHA TESTVÉREK LENNÉNK. ÉN AZ UNOKANŐVÉREMMEL IS MINDIG EGY ÁGYBAN ÖSSZEBÚJVA ALUDTAM.A mi barátságunk olyan, mint egy remek testvéri kapcsolat. Nem értem. Mi ezzel a gond? Tán nem szabad egymás mellett aludni, csak 5 méterre a másikról, mert ez már perverz és beteges dolog? Nem szabad hülyéskedni a másikkal, néha testvéri verekedést tartani mert ez is beteges és klinikai esetek leszünk tőle? Istenem. Tizenöt évesek vagyunk. Nem húsz. Bár azt mondom, húsz éveseknél sem ciki a játszás. De tizenöt évesen, akárki akármit mond, mi még félig gyerekek vagyunk . Miért ne szabadna ilyeneket csinálnunk?

Igen, óránként nagyjából alszunk, mert növésben vagyunk, fejlődik a szervezetünk, és állandóan fáradtak vagyunk. De nagyon sokszor nincs így. Rengeteget szoktunk elmenni sétálni, vagy filmezni is, kivételes esetekben szokott lenni az, hogy itthon punnyadunk és egész áldott nap alszunk. Upsz. Komolyan. MIÉRT probléma? És ettől mi már leszbikusok lennénk? Úgy, hogy neki van barátja, nekem meg van olyan fiú aki tetszik, és ezt anyám tudja is? Komolyan, nem értem a logikát.

2013. okt. 13. 23:55
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha egyszer az vagy! Mit vagy rajta meglepődve!? xD
2013. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
:DDDDDDD Még ha úgy is lenne barátom.
2013. okt. 14. 00:03
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

Figyelj kislány...azt hiszem második hozzászóló vagyok. 20 évesen én nem játszadoztam, hanem megszültem az első gyermekemet, most várom a párommal a másodikat!

Egyébként te kérdeztél, Mi válaszoltunk, őszintén, nem kell ezen besértődni! Elmondtuk a véleményünket, amivel igazából segíteni akartunk,de ha ez neked nem tetszik,akkor nyugodtan lázadj, és esetleg eljön az az idő, hogy édesanyád már hozzád se fog szólni a viselkedésedért!

2013. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én vagyok az egyetlen olyan hozzászóló,aki nem lát ebben semmi rosszat. :D

Szerintem ti nagyon lököttek lehettek,de szerintem nincs ebben semmi rossz.A ti korotokban én is hasonlóan őrült voltam és még emlékszem,hogy milyen felemelő érzés,ha néha az ember úgymond hagyja elszabadulni az őrültebb énjét is.Ebbe szerintem belefér az,amit a barátnőddel csináltok,viszont valahol anyudat is megértem,hisz ő nem őrült tini már,hanem felelősségteljes édesanya,aki aggódik a lánya miatt és nem tudja,hova tenni a fura dolgaidat.

Ezért azt tanácsolom,hogy valamelyest próbáljátok meg visszafogni magatokat,vagy legalább úgy csináljátok ezeket a dolgokat,hogy anyukád ne lássa,mert tuti,hogy nem fog megbékélni a fura szokásaitokkal és ez hosszú távon nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak.

Tini koromban nekem is volt ilyen barátnőm,mint neked,sőt még fiú barátom is volt,akivel nem birkóztunk ugyan,de olyan stílusban beszéltünk egymással,hogy anyáméknak attól égnek állt a hajuk.Mi meg hatalmasakat röhögtünk,miután a sárga földig leszidtuk egymást.Lehet engem is elmebetegnek titulálni,de a mai napig elmosolyodok,ha eszembejut,hogy milyen válogatott káromkodásokkal illettük egymást,persze ezt egy percig sem vettük komolyan és soha nem volt ebből sértődés,viszont a szüleink nagyon ki voltak borulva emiatt.

Ma már 23 éves anyuka vagyok és most a férjem egyben a legjobb barátom is.Vele szoktunk néha "vadulni",amibe beletartozik a birkózás,csikizés,harapdálás,egymás tárgyakkal való megdobálása stb és mondunk is egymásnak rengeteg marhaságot,ami kívülállónak már durván is hatna,de nekünk ez a normális és nagyon élvezzük is :D

2013. okt. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!