Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Szerintetek elmondjam...

Szülők! Szerintetek elmondjam a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a szüleimmel nagyon rossz a kapcsolatom, ráadásul amikor a tv-ben sz van mondjuk a melegekről, már egyből olyanokat mondanak, hogy -Most kéne Hitlernek kiírtania EZEKET, meg ilyesmi...Viszont most épp alakul egy lánnyal és hogyha sokat találkozunk, előbb-utóbb gondolom rákérdeznének, hogy mi mit csinálunk már együtt, hogy mindig együtt vagyunk...

Szerintetek elmondjam nekik egyáltalán, ha ezt gondolják a melegekről?

15/L


2014. jan. 2. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el még ilyen helyzetben. Előbb teljen el egy kis idő, és várd ki, hogy komolyra forduljon a dolog.
2014. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Ne mondd el, egyrészt mert ki fogod nőni egy két év múlva a melegséget (a lányok fele vonzódik a saját neméhez ebben a korban) másrészt mert ha egészséges gondolkodásúak, akkor nem nagyon gondolhatnak másra, minthogy jó barátnők vagytok és azért találkoztok sokat. De szerintem inkább fordulj a fiúk felé :)
2014. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az esetben én se mondanám el. 15 éves vagy,ez még változhat,lehet most ezt érzed,de pár év múlva meg csak nevetni fogsz rajta,kitudja.


Ha már biztos a kapcsolatod a lánnyal és már régóta együtt vagytok én akkor mondanám el.


Bár nekem szerencsére jó a kapcsolatom anyával,és tényleg bármit elmondhatok neki,de ezt azért még én se tudnám,hogy elmondani.

2014. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Inkább ne, mert valóban lehet, hogy végül nem maradsz hosszútávon leszbikus (de ki tudja?, illetve lehet, hogy kitagadnának, vagy ilyesmi :(
2014. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Szóval úgy döntöttem, nem mondom el nekik...Lehet, még akkor se, ha már komolyra fordul a kapcsolatunk a lánnyal, mert szerintem is az lenne a végén, hogy kitagadnának..

14:21 A fiúk (legalább is jelenleg) egyáltalán nem érdekelnek.

2014. jan. 2. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
15 éves vagy, rájuk szorulsz. Az egész életed megkeserítheti egy el nem fogadó környezet. Én is azt tanácsolom, hogy várj, akár komoly, akár nem komoly a kapcsolat. Várd meg, míg felnőtt leszel és önálló, és akkor úgy élsz, ahogy neked tetszik. Addig sajnos, akármilyen szomorú is, együtt kell élned a szüleid homofóbiájával, mert nincs más választásod. A saját életed megkönnyítendő, ne beszélj nekik erről, nem érdemes utána hetekig, hónapokig, évekig hallgatni, hogy hogyan nevelik ezt ki belőled, hogy az érzéseid nem is komolyak, mert még gyerek vagy, vagy ami még rosszabb, támadások célpontja lennél családon belül. Nem éri meg. Találkozz a lánnyal, legyetek boldogok (legyen "látszólag" a legjobb barátnőd, lelki társad a szüleid szemében), aztán ha felnnőtt vagy, a magad életét éled, akkor már elmondhatod, mert max. pakolsz és hazamész. Nem sok idő, tarts ki, és utána könnyebb lesz! Jah, és sok sikert a kapcsolatotokhoz! :) N30
2014. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

14.21-es vagyok.

Akkor tehát ne mondd el, és ha nem érdekelnek a fiúk még, nem gond, bár a lányok se érdekelnének úgy, első legyen most neked a tanulás. És a családoddal maradj meg jó viszonyban, az életben egyedül rájuk számíthatsz igazán. Hibák mindig vannak, a szülők sem tökéletesek, úgy kell elfogadni őket ahogy vannak.

2014. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (:
2014. jan. 2. 16:11
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne hamarkodd el,még fejlődésben vagy,minden szempontból,még semmi nem dőlt el ha 18-19 évesen hidegen hagynak a férfiak és a nők vonzanak testileg lelkileg akkor már biztos lesz.
2014. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évet még várj! Ha akkor is úgy érzed, hogy a lányokhoz vonzódsz, akkor mondd el! Ha ezt leszámítva rossz a kapcsolatotok, akkor úgyis mindegy, hogy mit szólnak hozzá, de legalább őszinte vagy hozzájuk és magadhoz is!
2014. jan. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!