Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A mai tinik miért veszik...

A mai tinik miért veszik ennyire lazán az alkoholfogyasztást?

Figyelt kérdés
Az ismerettségi körömben lévő 15-16-17 évesek legtöbbje (tisztelet a kivételnek!!!) szinte megállás nélkül iszik, ha nem hetente, akkor kéthetente legalább, berúgni meg minimum havonta. Tényleg ennyire semmibe vesszük az alkohol káros hatásait? Ennyire elzüllednénk? Nem azt mondom, hogy egész nap csak tanulnia kell egy tininek, és Kubut szürcsölni, de ez már tényleg a ló másik oldala.

2022. máj. 20. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de én még soha nem ittam, vagy cigiztem, és még házibuliban sem voltam. Engem nem nagyon érdekelnek az ilyenek. A barátnőim akarnak elf bart venni. Én meg próbálom lebeszélni őket mert könnyen rá lehet szokni és nagyon drága. De nyilván én vagyok az ünneprontó. Egyébként elég laza családból jövök. Engednék a bulizást meg ivást csak szimplán nem érdekel
2022. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ilyen voltam (most 24 vagyok), a második diplomámat taposom, rendes munkahelyem van, első babánkat várjuk a férjemmel, és piszkosul szerettem azt az időszakot. :)
2022. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "mai"? :D


20 éve is ilyenek voltak.

2022. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi is ezt csináltuk, 20 évvel ezelőtt, akárcsak apámék az ő fiatalkorukban (csak ők még fel is gyújtották a titokban bagóval a szénabálát :D)
2022. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

Azert vigyaznek az ilyen kijelentesekkel kerdezo, meg te is lehetsz az, akit most annyira lenezel.

19 eves koromig engem se nagyon erdekelt az ivas es a bulizas, na de utana...:D

2022. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen szerintem még inkább ittak.Sorkatonák voltak 18 évesen, de volt akit előbb bevittek.Akkor még általános iskola után ha nem tanult tovább dolgozott, sokan 18-20 évesen családja volt, előtte bulizta ki magát.
2022. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mai?? 34 éves vagyok, de akkor is ez ment, amikor mi voltunk 15-16 évesek.
2022. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pont nincs nekik megengedve, tiltott gyümölcs ugyebár. Amikor én voltam felső tagozatos, az én osztálytársaim is cigiztek, hetedikes osztálykiránduláson ittak.

Nálunk otthon az volt, hogy családi eseményen meg lehetett kóstolni, amit a felnőttek isznak. Kilenc évesen megkóstoltam a sört, és nagyon nem ízlett. Cigizni sose cigiztem, asztmás vagyok, kösz nem. Nyilván középsulis osztálykiránduláson én is ittam, de mi akkor 17 évesek voltunk.

Ez a mai tinik, mai gyerekek duma elég fárasztó. Ami inkább zavar engem, hogy mennek az utcán, és szívják a vape-t. Meg, hogy csak ordítozva tudnak beszélgetni, mondjuk ezek inkább a fiúk, akik a lakótelepen gyűlnek esténként össze.

2022. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!