Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha kiderülne,...

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a 14 éves lányotok egy 27 éves férfival van együtt? Elmondása szerint szerelmes belé, és a férfi is azt mondja neki, hogy szereti?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 06:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanám az apjának, hogy beszélgessen el a férfival én pedig a lányomnak magyaráznám el mi is itt a probléma.
2022. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%

Hát engem igaz 16 évesen, de így vezettek be ebbe a "felnőtt" világba. Nem bánom, ami történt, mert legalább alapjáraton normális a csávó, de, hogy őszinte legyek, nem hiszem, hogy ebben a korban ez a korkülönbség reális.


Ha magamból indulok ki, akkor ha anyám tiltott volna tőle, még azért is megyek.

Figyelmeztettem volna magam a helyébe, hogy miért félek és figyeljek a jelekre, aztán mit tudtam volna mást tenni a helyébe? Egy 14 évest mégsem zárhatok be a házba. Teljesen életszerűtlen

2022. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%

Feljelenteném a fickót. Ez az első.

Aztán a megismerkedés körülményeivel foglalkoznék, hogy tudtak összejönni?

2022. máj. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Ez elég nagy korkülönbség, de főleg az érettség nagyon eltérő. Én erősen gyanakodnék, hogy a hapsi kihasználja a kislányt.


Törvényileg is elég szürke zóna. Ha még nem töltötte be a 14-et a lány, akkor eleve bűncselekmény a szex, de ha betöltötte, akkor is van pár problémás típusú viszony. Bővebben itt: [link]


Nagyon nehéz ezt kívülállóként megítélni, mert ennyi info alapján bármi lehet, de nem tűnik egészségesnek a dolog. Aztán persze ki tudja...

2022. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
14 és 27? ez enyhe túlzás...túl nagy korkülönbség...beteg a fickó, hiába törvényileg 14 az engedett de azért álljon már meg a menet...majdnem 30 éves "szerelmes" egy 14 évesbe? :D feljelentés az biztos...
2022. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
29%
Feljelenteném pedofiliáért!Téged inkább nem minősítelek.Amugy szerintem nagy kamu.Mert egy 27 évesnek pont egy 14 éves hülye gyerek kell mi?!🤣🤣Viszont ha igaz akkor a pasi beteg,vagy fogyatékos,de tuti nem szàzas.
2022. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Szerintem ez a kérdés is az övé, valaki ezzel szórakozik. vagy teljesen véletlen hogy 2 ilyen kérdés született rövid időn belül?

2022. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
3. és 6. ez nem pedofília, hanem hebefília. feljelented, de kb. a kutya nem fog foglalkozni vele ha betöltötte a 14-t.
2022. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
8.Ez igaz...
2022. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

3!


Na és milyen alapon jelentened fel?

2022. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!