Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Volt már olyan, hgy...

Lányok! Volt már olyan, hgy levágattátok a hajatokat és ezért a barátotok szakított veletek?

Figyelt kérdés

Ezt csak úgy kérdezem, nálam nem történt meg ilyen, csak kíváncsi vagyok, hogy a többiekmél volt-e már így.

13/L


2010. szept. 18. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Az a fiú nem a haja miatt szakít, csak örült h talált egy indokot, ha szeretek calakit nem fogok a haja miatt szakítani vele... Még neked is kell 3 év, hogy ne gondolkozz ilyen marhaságokon :D

16F

2010. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*valakit
2010. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

amúgy a barátnőmnek volt, hogy kicsit elszúrta a fodrász, ezért a a barátja szakított vele, sőt még az akkor legjobb barátnője is elfordult tőle mondván: ha veled kell mutatkoznom, akkor inkább ne is barátkozzunk.

na, így barátkoztam meg a lánnyal,és most ő a legjobb barátnőm :D

2010. szept. 18. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok lány, ezért nem tudok válaszolni. Én nem hagynám el a barátnőmet(ami amúgy nincs :'( ) ilyenérét...


17/F

2010. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát akkor jól jártatok mind a ketten :)

De az ilyenek nem barátk meg nem barátnők.

Engem nem hagyott el a barátom mikor a fenekemig érő hajamat levágattam kleopátrára :D:D

Mondjuk 14 éves korom óta járunk szóval szeretjük egymást de ha elhagyott volna nem is tudom mit csináltam volna.A legjobb barátnőm meg emiatt össze nem veszett volna velem,csak kicsit leszidott,hogy milyen idióta vagyok :D


16L

2010. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen jól jártunk. :D

Amúgy az a lány, aki a barátnőm legjobb barátnője volt, összejött azzal a fiúval aki szakított a haj miatt... szóval tiszta hülyék.

2010. szept. 18. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Akkor garantálom ez igy volt tervezve:S Ő szakit a haja miatt...És így tud járni a másikkal.De,hogy ne legyen vita közte és a legjobb baratnoje kozott igy inkabb nem baratkoznak..És akkor meg van oldva..Milyen okosak:))

13L

2010. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Naigen, ezt mi is így gondoltuk.

Amúgy köszi a válaszokat, de kérek még:)

2010. szept. 18. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs...akkor az a pasi már rég szakitani akart vele csak kellett egy jó ürügy...hát én még nem jártam igy xD
2010. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

persze, szerintem is már rég óta..

Jó hogy neked nics így. :):)

2010. szept. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!