Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, levágattátok a hosszú...

Lányok, levágattátok a hosszú hajatokat, miután férjhez mentetek?

Figyelt kérdés
A férjem szokott vele cikizni, hogy az eskuvo után 2 honappal kezdtem, fokozatosan egyre rovidebb lett. Ismeroseim korében detto megfigyelheto.
2009. ápr. 23. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez nálam is igaz. :) A párom kérte, hogy az esküvőig ne vágassam le, akkor majdnem derékig érő volt. Majd a nászút előtt levágattam - váll fölé ért, s azóta sem szeretem, ha hosszabb. Szerintem sok menyasszony azért növeszti meg a haját, hogy szebb hajkölteményeket csináltathassanak az esküvőre (ami érthető is). Úgy értem, a hosszú hajból többféle frizurát lehet kihozni. :)
2009. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

tehát tobben vagyunk:)

nekem mindigis változo volt-hol hosszabb, hol rovidebb. valo igaz, az eskuvo elotti évben direkt novesztettem a hajamat:) a roviddel most majdnem 3 évig bírtam, novesztem, a párom oromére:)

2009. ápr. 23. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
nekem mindig válig érő hajam volt. Aztám levágattam Beckhamné-sre, ami hátul rövid, elöl hosszú, most meg tök rövid, olyan fiús. A fárjem mindig utálta a rövid hajat, de nálam mindig ő "erölteti" a hajvágást, aztán meg nem győz dícsérni, hogy milyen szép vagyok így...
2009. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nem fogom levágatni, gyerekkoromban mindig fiúfrizurám volt, utáltam, a végét magam vágom, de hátam közepéig vagy néha lentebb ér. Olyan nőt viszont ismerek, aki nem az esküvője után, hanem a baba születése után vágatta le a haját. Lehet, hogy praktikussági okból, de azóta nem igazán növesztette meg újból, igaz, a gyerkőc is még csak nemrég kezdte az ovit. :-)

Egyik nagynéném se vágatta le, gyönyörű hosszú haja van, most már ősz, de így is nagyon szép.

2009. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én 2 éve vagyok férjnél. A hajam mindig hosszú volt és egyre hosszabb lesz. Úgy látszik, hogy ellenpélda vagyok. :) Én azt figyeltem meg, hogy mikor gyereke lesz egy nőnek, akkor ált. levágatja a haját. Én ezt sem tettem meg, de látom a logikát benne, mert tényleg nehéz pici mellett kezelni a hosszabb hajat.
2009. ápr. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
Szia! én sem vágattam le.amikor az esküvőnk volt majdnem derékig ért,most éppen hátközépig,de a férjem imádja. Sőt a 8 éves lányunk haja is fenékig ér.
2009. ápr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én sem vágattam le,sőt 2 gyereket szültem,de még akkor sem:)A férjem ki is nyírna:)
2009. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Árulja már el valaki, hogy egy ilyen jellegű kérdésnél miért kell lepontozni azokat, akik normális választ adtak?
2009. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
ez hülyeség. én nem.... és nem is fogom!
2009. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Engem is érdekelne, ki pontoz le és milyen alapon???

JO látni, hogy vannak ellenpéldák is, mert az én ismeroseim tobbségukben inkább megváltak a hajuktol és kezdtem azt hinni, ez valami kódolt noi dolog:)

hogy mennyire praktikus a rovid, hát nem tudom: nekem sokat kellett igazgatni, a hosszuba pedig ha más nem és zavar, dobok egy gumit és itthonra kész is:)

2009. ápr. 24. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!