Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak! Levágatnátok/le...

Hosszú hajúak! Levágatnátok/levágattátok a nyár folyamán a hajatokat azért, mert meleg van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, inkább összefogom...
2011. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gondoltam rá, hogy vágatok egy rövidebb hajat, de meggondoltam magam. Suli közben is le volt vágatva és nagyon lassan nő.. :/ Imádom a hosszú hajat, szóval ezért inkább nem vágatom most. De egyébként úgy érzem, h ezzel mindenki úgy van, hogy "szeptemberre úgyis megnő, miért ne vágassam le? ":D Meg persze a meleg miatt is. De én inkább összefogom
2011. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, én se vágatnám le. Persze azért nyáron is szoktam visszavágatni belőle, ha már nem úgy áll, mint kéne és lelapil. Egyszer lett levágva vagy 10 évet öregített rajtam és várhattam még újra megnő, inkább összefogom, vagy kontyolom.
2011. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem! Összekötöm de van, hogy jobb ha elengedem. Jobban szellőzik! :D
2011. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én levágattam, de nem bántam meg! Én amúgy már régóta gondolkozom a rövid hajon és végül ez a nagy meleg tényleg rávitt, hogy levágassam. kell egy kis változatosság :D
2011. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én levágtam de nagyon megbántam... én azért mert vasalom és nem akartam sokat bajlódni vele nyár nem is jutott az eszembe,de nagyon megbántam amúgy ha levágatod még rosszabb mert fél nyakamat beborítja és nincs olyan hosszú hogy össze tuggyam kötni így még melegebb van:(
2011. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vágatnám le. Sok éves kitartó ápolgatás eredménye a derékig érő hajam :) Inkább felfogom.
2011. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 2 éve megtettem. Azóta se tudtam vissza növeszteni rendesen. :/ Szóval inkább felkötöm. :D
2011. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vágatnám. Akkor sokkal inkább melegem lenne, mivel nem tudnám feltűzni. Így teljesen jó, igaz, hogy combig ér meg 3x olyan vastag, mint az átlag, de mégsem melegít. Kb. 20 másodperc alatt feltűzöm, aztán ennyi. Nincs vele gond.
2011. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!