Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha a 12 év körüli...

Normális, ha a 12 év körüli még nem érti meg a sorbanállást, megelőz mást, tolong, lökdösődik?

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyenkor az utcán beszólni, mert nem tudom milyen egy gyereket felnevelni és amúgy sincs tragédia, csak kicsit fura és gondoltam itt, anonim megkérdezem.


12 év körüli gyerekeknél még normális ez?


Pl álltunk a végállomási megállóba, beállt a busz, kinyílt az ajtó pont előttem, majd ahogy léptem volna fel, a 12 év körüli gyerek bevágott elém, majd fellökött és rohant fel a full üres buszra az egyik négyeshez, az anyuka kikerült és utánament.


Vagy beállt a vonat a Délibe, álltunk sorban a leszálláshoz, én voltam a második, és ahogy léptem volna le a lépcsőre, a 12 forma gyerek félretolt és lerohant a lépcsőn, lent ugra-bugrált, viháncolt, amíg az anyuka komótosan leszállt utána.


Ezt hány éves korra növi ki a gyerek? Vagy 12 évesen ez már sok?


2022. jún. 25. 23:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na, most mégis miért lettem lepontozva? 9-es vagyok.
2022. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!